Предлагам: Платени статии с линк в 20+ сайта

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

предлагам платени публикации с линк в 24 сайта / блога. Сайтовете са по-скоро на обща тематика и имат различни категории. Цените се определят на база метриките на дадения сайт. Цените важат само за публикуване на статия, без да я пишем ние. Ако искате да изготвим статията, то тогава цената е 3.50 лв. на 100 думи текст. Не приемаме теми свързани със секс, хазарт, насилие, политика, расова дискримицнация и дрога.

На този етап все още не рабоя с реселъри, така че ако сте такива, не ми пишете за сега. Вероятно ще се отвори вратичка за съвместен бизнес, но няма да е скоро. Ето защо, няма да предоставя списъка със сайтове на хора, които нямат интерес да публикуват статии в тях.

При положение че се интересувате от сайтовете, техните метрики и цените за публикуване, можете да ми пишете тук на ЛС или да се свържете с мен на имейл адрес [email protected]. Аз ще ви предоставя повече информация относно срокове, начини за плащане и всички останали детайли.

Благодаря за вниманието!
 
Здравейте,
имам следния въпрос:
Бихте ли публикували статии свързани със CBD масла, прес релийз за фирма предлагаща CBD масла на българския пазар, както и линк към онлайн магазин, който предлага тези продукти?
 
Здравейте,
имам следния въпрос:
Бихте ли публикували статии свързани със CBD масла, прес релийз за фирма предлагаща CBD масла на българския пазар, както и линк към онлайн магазин, който предлага тези продукти?
Изпратих ви ЛС.
 

Горе