Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

dertre

Well-Known Member
http://news.sagabg.net/callmyname-5-dni-predi-starta.html
Попаднах на тая статия в свежо. Зачетох се и си викам, тва може да е яко. Я да отворя сайта callmyas* и да си регна името да видя за ко иде реч. Е да ама като се зачетох за да се регистрираш в тяхната СУПЕР ДУПЕР УНИКАЛНА НЕВЕРОЯТНА СИСТЕМА която е БЕЗПЛАТНА (ама само като търсиш име) а не като се регистрираш и си викам, ади ся ще дам 10 лв. да си регна името или евентуално някой от сайтовете барем докарали някой трафик/поръчка/клиент. Е да ама тия са се уляли направо :

Име на категория (напр. Pizza, Taxi, застраховки, здраве, кредит) 1 Година 5000 лв. Бизнес Име (напр. БУЛ ИНС, България Еър, MKB, HAPPY, SASA, FIB) 1 Година 500 лв. Стандартно Индивидуално Име (напр. Иван1, Мария2001, Butterfly) 1 Година 100 лв. Платинено Индивидуално Име (напр. Ivan, Maria, Иво, Мишо, 2020, 555) 1 Година 1000 лв.
Ми аз за първи път ги чувам тия ахмаци, пък те ми искат най малко 100лв. да си регна СОБСТВЕНОТО ИМЕ .... Не мерси.
Вие бихте ли се регистрирали в такова нещо което туко що е видяло бял свят, а вече иска ПАРИ ...
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

ще имат клиенти- ахмаци всякакви :)
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

Доста високи цени. Както каза Тео, ще имат някой др клиент, но толкова. Такъв проект и с тези цени, може да има успех, но няма да е в Бг :)
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

Най-вероятно просто са преоразували цените от евро/долари в левове и затова се е получило толкова смешно...
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

„Впечатлен съм от огромния интерес към новата ни мобилна услуга CallMyName. Представихме я едва преди седмица, а вече имаме над 1000 уникални посещения на уебсайта и десетки запитвания от корпоративни клиенти.
МИ според платената им статия ще станат милионери за има няма месец :)
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

"... и десетки запитвания от корпоративни клиенти..." - дали не са ги питали - Ае вие добре ли сте ....
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

То не е само да си платиш, то трябва и да си накараш познатите да си инсталират програмата и така да те запомнят в телефона си. Ако беше насочено към лапещаците и беше за 2,40 - да са избили рибата с това
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

МИ според платената им статия ще станат милионери за има няма месец :)

Да не си мислиш, че ще кажат нещо негативно.
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

Аз им писах "Вие добре ли сте да ми искате 100лв. да си регистрирам името" обаче "Live Chat-a" явно не е толкова Live (бре днеска сме понеделник и е в работно време, а що не работи един господ знае) и ще ми бъде изпратено съобщението някога си. Как ще ми отговорят като не ми искаха мейл или каквото и да е било е друг въпрос (нормално е в Live Chat да не ти искат мейл щото е LIVE).
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

:) Сигурно са заети да харчат първия милион.
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

Ей тия са една крачка напред - callmyname.com. Използват технология, която вгражда името в СИМ картата

NTTM has developed a universal SIM based dialer which enables dialing meaningful names. The technology is intended for handsets that up until now supported digit-dialing only. This solution, which may be used in every GSM network and on every SIM profile regardless of the manufacturer, relies on the company's patent pending, next generation dialing technology.
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

Услугата е наистина интересна, но ако в действителност цените са такива е обречена на пълен провал :) (според мен, но съдейки по мойте успехи, едва ли съм най-голямото мерило)

НО определено идеята е страхотна, би трябвало да е платено приложение за андроид на цена $1 примерно :) и така наистина могат и да направят 1 милион, наскоро, четох в списание как точно с интересни приложения за Епъл са забогатяли доста хора при това в рамките на седмици.
 
От: Платете си 5000лв. за да си запазите името Pizza :DDDD Е така не съм се смял....

Тия с забогатяването и приложенията/игрите са били игри/приложения предназначение за английско говорящия пазар и при това на символична цена от да кажем 1-5$. Като ти го купят 200 000 човека приложението за 5$ и ето ти ги 1 милион. Но това е равлекателна индустрия. Кой нормален ще си пусне интернет на телефона, ще отвори сайта и от там ще почне да търси името на човека който иска да набере като същия може да няма и регистрация в този сайт. Много по лесно ми е да си пусна телефонната книга с контакти и да си го набера. Виж ако телефоните не можеха да запаметяват номера (май първите Мобифони не можеха), тогава това приложение би било успешно донякъде....
 

Горе