Платиха ли ви от Adsense?

toretic

Member
До сега винаги са ми плащали от 23то до 25то число, този месец нищо??
Влизам си в акаунта, гледам си предишния месец, стой си на 70+ евро и нищо... няма направени плащания?
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Я виж сумата за плащане да не е по малко от 70 евро. При мен има 50 евро разлика от отчета за по-миналия месец и сумата за плащане този месец. Иначе моето плащане го получих още преди няколко деа.
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Не е, за миналия месец имам 73,95 € и все още не са ми ги пратили...
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

При мен се появи червено прозорче, че плащанията са ми на холд и трябвало да се свържа с тях. Писах им един път-нищо, писах им втори път и пак нищо не отговориха, но махнаха холда и сега всичко е наред.
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Не. Нямам и задържано плащане?
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Не... вече е другия месец... явно нещо е станало ...
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

и при мен се е случвало някой месец да ме пропуснат, и така се изплащат на следващия с по-голяма сума :)
Според мен няма защо да се стряскаш, виж ако и този месец не ти платят вече е страшно :)
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Вчера забелязах, че както парите ми бяха 73 евро, станаха 66 евро и после станаха 75 евро...??? кви са тея работи, тва са за Юни, не за Юли или нещо подобно?
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Сега отворих адсенса и видях, че за юли са ми приспаднали 32 евро поради "Adjustment - Other". Досега не ми се е случвало.
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Сега отворих адсенса и видях, че за юли са ми приспаднали 32 евро поради "Adjustment - Other". Досега не ми се е случвало.


Това къде го гледаш?
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

На View payment history виждаш транзакцията и след това на details
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Явно има някаква промяна в начина на изчисляване на кликовете и цената за клик, защото досега не съм виждал да правят корекции.
 
От: Платиха ли ви от Adsense?

Пише, ама толкова години досега не ми се беше случвало
 

Горе