Платиха ми от bux-bg

От: Платиха ми от bux-bg

честито, а да попитам колко време си изгуби с това??
 
От: Платиха ми от bux-bg

Талов, а колко ли е яко да копираш от блога ми текста, за да си го качих на твоя блог ?
Ебати колко мишки има.
 
От: Платиха ми от bux-bg

Е какво да ти говоря, всичко в тая СКАПАНА държава е така.
Копират и викат МОЕ Е.
 
От: Платиха ми от bux-bg

Аз пък си мисля дали да не се забранят по важните секции (категории) за нови потребители, да е достъпно само ако имаш повече от 100 мнения примерно (ама не ако са в кофата) :)

Blinky изкарай ми мнението от кофата, че е умно :)
 
От: Платиха ми от bux-bg

:) Има логика. Всеки 3-ти влиза тук с идеята за кликане и четене на мейли. Направо не знам как са ни намерили в търсачкта, да не излизаме за лесни пари - малко работа - смешни пари - кофти идей. Не знам сигурно е ш****н късмет.

Но мисля, че нещата ще се оправят.:) Оптимист съм. Защо като някой каже изкарвам (това се случва и в реалния живот около мен) пари от интернет с четене на мейли и кликане - трабва да означава че наистина изкарва. Всъщност или го пунтят програмите или е взел чек за $10 с работа от 5-6 месеца. Направо ми се къса сърцето...:)

@TaloV, бате сори че ти наспамихме темата ама имаш такива добри блогове - направо не мога да повярвам, че се занимаваш с това bux-bg ;)
 
Последно редактирано:
От: Платиха ми от bux-bg

bux-bg и сие са за губене на време , все едно да играеш игрички онлайн .Това не е бизнес !
 

Горе