Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Много съм доволен и препоръчвам на всички който публикуват обяви +++++++
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Всеки, който иска трайъл и повече информация да ми пише на ЛС.

Здравей, имам 6-7 обяви в олх.бг ,които искам да се повновяват автоматично всеки ден и ме интересува каква е цената за тази услуга и само за олх.бг ли работи скрипта или става например и за базар.бг ? Благодаря
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Здравей, имам 6-7 обяви в олх.бг ,които искам да се повновяват автоматично всеки ден и ме интересува каква е цената за тази услуга и само за олх.бг ли работи скрипта или става например и за базар.бг ? Благодаря

Здравей,

Зависи от това колко снимки имаш във всяка обява и какъв пакет ще закупиш.

1 препубликуване = 1 кредит* + 1 кредит х брой снимки в обявата (напр. обява с 4 снимки ще изисква 5 кредита).

*Цената на кредитите варира в зависимост от големината на пакета, който ще се закупи. Ориентировъчно е между 1.9 и 3.5ст/кредит.

Това е достатъчно като инфо, за да си направиш калкулацията сам.

Към момента скрипта работи само за олх.

Поздрави!
 
Re: От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Здравей, имам 6-7 обяви в олх.бг ,които искам да се повновяват автоматично всеки ден и ме интересува каква е цената за тази услуга и само за олх.бг ли работи скрипта или става например и за базар.бг ? Благодаря

щом имаш само 6-7 обяви значи не ти е проблем ако акаунта ти го блокират олх след ползване на тоя скрипт.
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Към balin-Пича,който предлага да се възпозваш от скрипта му е много точен!Аз самият си закупих пакет да пробвам как е -и всичко е ОК!Мога да ти дам един съвет за скрипта-през 3-4 дена си спирай обявите за 1 ден и после отново ги препубликувай!Не обръщай внимание на мнението по-долу от твоето-на Garnet-(те там са конкуренти и е логично да се джавкат)!Ако правиш препубликуването по тази схема,която ти предложих-знам,че няма да имаш проблем!УСПЕХ!
 
От: Re: От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

щом имаш само 6-7 обяви значи не ти е проблем ако акаунта ти го блокират олх след ползване на тоя скрипт.

Има опасност да ми блокират акаунта ли ?
 
От: Re: От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Има опасност да ми блокират акаунта ли ?

Опасност винаги има, с или без използване на скриптове за автоматизация. С точна настройка на таймерите за препубликуване на всяка обява няма да имаш проблем. Всичко е описано подробно в howto-то, което изпращам при регистрация в платформата.
Дори и да се блокира профил, всички обяви се пазят при нас и могат да бъдат възстановени.
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

С две думи не прекалявай/изнаглявай с препубликуването. Дори и ръчно да препубликуваш, ако го правиш прекалено често и/или за голям брой обяви в малък интервал от време е много вероятно да ти лепнат бан. Казвам го от опит.
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Важи ли още предложението за безплатна демо седмица ?
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Важи ли още предложението за безплатна демо седмица ?

Вече отговорих - да, важи. Всеки, който иска да тества безплатно да ми пише на посочените по-горе координати.
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Имам около 30 обяви в OLX.
Съответно си плащам всеки месец по 36лв. за бизнес акаунт. Даваш ли ми гаранция , че ако на ден примерно препубликувам 10 обяви на ден през скрипта , няма да ми баннат акаунта?

И другият въпрос ми е , как точно се препубликуват обявите с едно и също описание и снимки , при положение че като се пробвам да ги препубликувам ръчно в 99% от случайте ми задържат обявата?
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Имам около 30 обяви в OLX.
Съответно си плащам всеки месец по 36лв. за бизнес акаунт. Даваш ли ми гаранция , че ако на ден примерно препубликувам 10 обяви на ден през скрипта , няма да ми баннат акаунта?

И другият въпрос ми е , как точно се препубликуват обявите с едно и също описание и снимки , при положение че като се пробвам да ги препубликувам ръчно в 99% от случайте ми задържат обявата?

Могат да ти лепнат бан дори и с ръчно препубликуване, гаранция няма. Статистиката показва, че ако обявите ти не са в разрез с правилата е много малко вероятно да те накажат. +Пази се копие на всички обяви и ще се възстановят при проблем.
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Ще ти дам само един пример, ти си прецени. Има хора, които препубликуват на ден по повече от 50 обяви от ~6 месеца. Защо не са се отказали след първата седмица или месец сам можеш да си отговориш. Дали си заслужава риска - така или иначе името в олх вече не значи нищо, няма рейтинг. Правиш нов акаунт и продължаваш.
Относно въпроса ти как точно работи системата - ползва алгоритъм за промяна на съдържанието, дотолкова, че да премине автоматичния филтър на олх.
 
От: От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Ще ти дам само един пример, ти си прецени. Има хора, които препубликуват на ден по повече от 50 обяви от ~6 месеца. Защо не са се отказали след първата седмица или месец сам можеш да си отговориш. Дали си заслужава риска - така или иначе името в олх вече не значи нищо, няма рейтинг. Правиш нов акаунт и продължаваш.
Относно въпроса ти как точно работи системата - ползва алгоритъм за промяна на съдържанието, дотолкова, че да премине автоматичния филтър на олх.

Ок , за да не рискувам - като ми останат по-малко от 10 дни до изтичане на допълнителни ми обяви , който са платени - ще те потърся за демо.
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

Малеййй много страхлив народ,нация,държава упадък.Парична гаранция няма ли да му пойскате:cry::cry: , що ли ви пуснах тая муха:cry::cry: или пък нотариално заверена гаранция ??!!??!!Най добре да си ви стоят обявите на 598стр в OLX така няма да рискувате да ви изтрият 30те обяви и телефонът няма да звъни постоянно и да ви изнервят разни хора без работа и с много безплатни минути
 
Последно редактирано:
От: От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

felixthecat

как мога да се свържа теб?
Имам ти скайпа, но ти не си активен там.
Моля остави телефон за връзка с теб.
 
От: Платформа за автоматизирано препубликуване в OLX

В Skype: prepublikuvai не си влизал с месеци :)
 

Горе