Платформа за онлайн магазини

Stanimir Todorov

New Member
Здравейте!

Преди време стартирах платформа за онлайн магазини - stanistore.com. Предвид множеството вече налични такива, не продължих с популяризиране и.

В момента имам възможност да продължа развитието и в малко по-различна посока. Затова реших да пиша тук и да видя дали желаещи хора. които да е ползват безплатно?
 
Отдели поне малко време да представиш идеята си. Как някой да ти каже дали би ползвал платформа Х без да знае за какво е (визирам: развитието и в малко по-различна посока).
 
Отдели поне малко време да представиш идеята си. Как някой да ти каже дали би ползвал платформа Х без да знае за какво е (визирам: развитието и в малко по-различна посока).

Стартирах с идеята да предоставя на търговците възможност с минимален бюджет да стартират пълноцен онлайн магазин и да се концентрират над маркетинга (с което също смятах да помагам).

Новото нещо, към което съм се насочил, е да е към търговци, които желаят да автоматизират търговията. Примерно, притежават търговия и желаят процесите им да бъдат интегрирани в платформата т.е. да се разработи къстомизирано решение, което да им спестява време и разходи. Към такива желаещи хора съм се насочил.

В момента в платформата има следната функционалност:

  • Продуктов каталог разделен на категории и подкатегории
  • Детайлен изглед на продукт с възможност за добавяне до 3 изображения, текст, характеристики за избор и полета за допълнителна информация
  • Асоцииране на определен продукт с подобни и прилежащи продукти
  • Продукти в акция
  • Купон (промо код) за остъпка при поръчка
  • Търсене в продуктовия каталог
  • Кошница за пазаруване
  • Бутон за бърза поръчка
  • Пазаруване като регистриран потребител или гост
  • Задаване на стойност за доставка
  • Опция за плащане при доставка или с дебитна/кредитна карта (изисква се сключване на договор с банка за услугата Виртуален ПОС терминал)
  • Графикa за Процента на уникални посещения спрямо реализирани поръчки (conversion rate)
  • Графикa за Реализирани суми от поръчки
  • Ротатор на изображения на началната страница
  • Банер система
  • Секция за услуги
  • Препоръки от Ваши клиенти
  • Онлайн консултант
  • Управление на мета ключови думи и описания
  • Адаптивен дизайн
  • Социални мрежи
  • Всичко това се управлява с изключително мощен административен панел

Аз искам да я пробвам

Супер! Може ли да пишеш на ЛС име на магазина и потребителско име, за да ти създам инстация.
 
Стартирах с идеята да предоставя на търговците възможност с минимален бюджет да стартират пълноцен онлайн магазин и да се концентрират над маркетинга (с което също смятах да помагам).

Новото нещо, към което съм се насочил, е да е към търговци, които желаят да автоматизират търговията. Примерно, притежават търговия и желаят процесите им да бъдат интегрирани в платформата т.е. да се разработи къстомизирано решение, което да им спестява време и разходи. Към такива желаещи хора съм се насочил.

В момента в платформата има следната функционалност:

  • Продуктов каталог разделен на категории и подкатегории
  • Детайлен изглед на продукт с възможност за добавяне до 3 изображения, текст, характеристики за избор и полета за допълнителна информация
  • Асоцииране на определен продукт с подобни и прилежащи продукти
  • Продукти в акция
  • Купон (промо код) за остъпка при поръчка
  • Търсене в продуктовия каталог
  • Кошница за пазаруване
  • Бутон за бърза поръчка
  • Пазаруване като регистриран потребител или гост
  • Задаване на стойност за доставка
  • Опция за плащане при доставка или с дебитна/кредитна карта (изисква се сключване на договор с банка за услугата Виртуален ПОС терминал)
  • Графикa за Процента на уникални посещения спрямо реализирани поръчки (conversion rate)
  • Графикa за Реализирани суми от поръчки
  • Ротатор на изображения на началната страница
  • Банер система
  • Секция за услуги
  • Препоръки от Ваши клиенти
  • Онлайн консултант
  • Управление на мета ключови думи и описания
  • Адаптивен дизайн
  • Социални мрежи
  • Всичко това се управлява с изключително мощен административен панел


Супер! Може ли да пишеш на ЛС име на магазина и потребителско име, за да ти създам инстация.
На каква цена е
 

Горе