Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

murad80

Banned
Рейтинг - 0%
0   0   0
Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс.
Смятам по следниаят начин, ако саит прави по 40 лева средно на месец, умножавам по 10 и цената която предлагам е 400 лева за саит, това е само пример, чакам оферти на лс.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс.
Смятам по следниаят начин, ако саит прави по 40 лева средно на месец, умножавам по 10 и цената която предлагам е 400 лева за саит, това е само пример, чакам оферти на лс.


НЕ РАЗБИРАМ ЗАЩО ТОЗИ ИЗМАМНИК МУРАД ЛИ Е КАКЪВ Е
ОЩЕ НЕ Е С БАН ВЪВ ФОРУМА И ПРОДЪЛЖАВА ДА СТЪРЧИ ТУК
ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ ГО РАЗКРИХМЕ КАК ЛЪЖЕ НАЙ-НАГЛО
И КАК ВСЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДА ЛЪЖЕ И ЗНАЕ ЧЕ ГО ПРАВИ


И ПОСЛЕ ПИЩИТЕ КОЙ КАК БИЛ ИЗМАМЕН?

ЩЕ ВИ МАМЯТ ОЩЕ МНОГО ,
НЕКА ВИ МАМЯТ ТОГАВА!
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

За такива случаи се използва бутона за репорт. Ти използва ли го?


НЕ РАЗБИРАМ ЗАЩО ТОЗИ ИЗМАМНИК МУРАД ЛИ Е КАКЪВ Е
ОЩЕ НЕ Е С БАН ВЪВ ФОРУМА И ПРОДЪЛЖАВА ДА СТЪРЧИ ТУК
ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ ГО РАЗКРИХМЕ КАК ЛЪЖЕ НАЙ-НАГЛО
И КАК ВСЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДА ЛЪЖЕ И ЗНАЕ ЧЕ ГО ПРАВИ


И ПОСЛЕ ПИЩИТЕ КОЙ КАК БИЛ ИЗМАМЕН?

ЩЕ ВИ МАМЯТ ОЩЕ МНОГО ,
НЕКА ВИ МАМЯТ ТОГАВА!
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

За такива случаи се използва бутона за репорт. Ти използва ли го?

Толкова много неща ми идва да ти кажа, но ще си затрая и ще те помоля да отидеш и да СИ ДЖАСНЕШ ЕДНА ХАЙДУШКА ЧИКИЯ и да кротнеш.
Следващия път не мога да ти обещая че ще съм толкова нежен :) но не го приемай лично, зщото за мен не си личност, а някакъв виртуален ник.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Толкова много неща ми идва да ти кажа, но ще си затрая и ще те помоля да отидеш и да СИ ДЖАСНЕШ ЕДНА ХАЙДУШКА ЧИКИЯ и да кротнеш.
Следващия път не мога да ти обещая че ще съм толкова нежен :) но не го приемай лично, зщото за мен не си личност, а някакъв виртуален ник.
не е добре амончето , какви ги приказваш бе дебил ?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Толкова много неща ми идва да ти кажа, но ще си затрая и ще те помоля да отидеш и да СИ ДЖАСНЕШ ЕДНА ХАЙДУШКА ЧИКИЯ и да кротнеш.
Следващия път не мога да ти обещая че ще съм толкова нежен :) но не го приемай лично, зщото за мен не си личност, а някакъв виртуален ник.

Ей момче я се успокой и намали тона, и ако си нервен ходи си го изкарвай другаде не съм ти виновен, че си станал на криво или някой те е измамил в случая според мен най добре е да пуснеш 1 репорт и админите да преценят какво да правят не да се правиш на велик да ходиш да спамиш по темите и да определяш кой е измамник и кой не е.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Ей момче я се успокой и намали тона, и ако си нервен ходи си го изкарвай другаде не съм ти виновен, че си станал на криво или някой те е измамил в случая според мен най добре е да пуснеш 1 репорт и админите да преценят какво да правят не да се правиш на велик да ходиш да спамиш по темите и да определяш кой е измамник и кой не е.

Вельо войвода, ти си приятел на мурад ли?
Съучасник или просто си се харесвате?
Делите си приходите от измамите?
Той с турски ник ти с хайдушки.. малко сте ми съмнителни?
Да не сте се търкаляли в шубраците...
и "ей момче" може да викаш на гаджето си...или ТЯ си е обръснала мустаците вече?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

не е добре амончето , какви ги приказваш бе дебил ?

Как какви? Казва истината, нали те хвана в крачка, как лъжеш!
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Дори не го познавам и вземи да пийнеш нещо за нерви, защото определено имаш нужда хаха и това дали съм Вельо войвода или някой друг няма никакво значение. Като съм ти съмнителен какво? Медал ли да ти дам?
Вельо войвода, ти си приятел на мурад ли?
Съучасник или просто си се харесвате?
Делите си приходите от измамите?
Той с турски ник ти с хайдушки.. малко сте ми съмнителни?
Да не сте се търкаляли в шубраците...
и "ей момче" може да викаш на гаджето си...или ТЯ си е обръснала мустаците вече?
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Бан за всички мошеници, но не знам дали пак можем да се опазим, но Амуна прави добре, че предупреждава, като ги разпознае
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

@Amoun Ти си навсякъде. До сега само ти четях глупостите навсякъде, но ти направо се о*сра. Не знам дали си мислиш, че броя мнения или някакъв статус ти дава право да ръсиш постояно някакви безумни изказвания. Нито теб познавам нито Мурад. Аз няма да толерирам както твоите, така и на още няколко образа, мненията. С всяка изминала тема се убеждавам, че масово мненията нямат нищо общо с името и слогана на този форум.
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Дори не го познавам и вземи да пийнеш нещо за нерви, защото определено имаш нужда хаха и това дали съм Вельо войвода или някой друг няма никакво значение. Като съм ти съмнителен какво? Медал ли да ти дам?

Не ми отговори, гаджето ти обръсна ли си мустаките или няма смисъл със/без, все не е за показване?
А медал поискай от майка си- тя те е възпитала такъв натегач...
другарко другарко, апък амоун не ползва бутона докладвай...
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

@Amoun Ти си навсякъде. До сега само ти четях глупостите навсякъде, но ти направо се о*сра. Не знам дали си мислиш, че броя мнения или някакъв статус ти дава право да ръсиш постояно някакви безумни изказвания. Нито теб познавам нито Мурад. Аз няма да толерирам както твоите, така и на още няколко образа, мненията. С всяка изминала тема се убеждавам, че масово мненията нямат нищо общо с името и слогана на този форум.

Странни келеши сте се навъдили...
човек ви показва кой е измамник и ви казва да се пазите, а те комплексарите дребни веднага скачат...
Знаеш ли колко слабо ме вълнува мен твоето мнение.
После да не ревете пак че са ви излъгали а?
Ето затова не заслужавате нищо..
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

амонче с тия заяждания няма да стигнеш далеч, сигорно си на 13 години, хлепе...
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Не ми отговори, гаджето ти обръсна ли си мустаките или няма смисъл със/без, все не е за показване?
А медал поискай от майка си- тя те е възпитала такъв натегач...
другарко другарко, апък амоун не ползва бутона докладвай...

Нямам гадже :lol: тъпир медал няма да искам от никой и вземи се прегледай, защото мисля, че имаш психическо разтройство.
И май забелязвам, че много си си повярвал? Де да знаеше колко смешно изглеждаш отстрани ..
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

А такаааааа
давайте, помагайте на измамника...
нещастници... само ако вие сте следващите измамени, да не ми ревете пак във форума ?

Ей така ще си изкарате живота... мишкувайки, роби...
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Не го защитавам просто гледам на нещата от различна гледна точка и в случая тука не мисля, че става въпрос за murat или там какъвто е а за tapoun затова, че спами темата. Потребителя ако е измамник трябва да се накаже от админите а не амоун-чо да раздава правосъдие
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Айде барабар Петко и Мартин да кажат защо го защитават

Да бе, верно, това е много добро предложение. Айде тия двамата да кажат защо защитават един измамник!
 
От: Плащам кеш за сайт с приходи от адсенс

Май имаме организирана престъпна група, не е ясно причините поради които, Петко и Мартин защитават изобличен измамник
 

Горе