Плащане за теглене

patco

New Member
Кажете някой такъв сайт, който наистина плаща.
Пробвах вече 4, но нещо не ми допадат, ако на някой
му е платено от ppd(pay per download) сайт, да пише.
Благодаря Ви за вниманието!
 
От: Плащане за теглене

Кажете някой такъв сайт, който наистина плаща.
Пробвах вече 4, но нещо не ми допадат, ако на някой
му е платено от ppd(pay per download) сайт, да пише.
Благодаря Ви за вниманието!

davai v neverblueads plashtat si daje i s blackhat rabotq tam po $50-$100 se izkarvat mnogo lesno 3 mesec mi prashtat check daje menajarkata e mnogo pechena i obqsnqva ;)... za download ot USA UK Canada i oshte 2-3 strani ima offeti det plashtat po $3 za download a za world sa po 0.10 :(
 
От: Плащане за теглене

абе то това е pay per install само че не ми е ясно хората като свалят тия работи те вируси ли са какво са?
 
От: Плащане за теглене

Значи Благодаря Ви много, постнете реферален линк за благодарност съм ви реферал, Ако е забранено постването ми пишете лично съобщение.
Армагеддон2 това да ти кажа е добър бизнес, приятел имаше сайт подобен на калдата и да ти кажа изкарваше на месец от някакъв bigupload.com ама там не са ме удобрили вече 2-ра седмица. Иначе 10$ на 1000 дълнлоуда, което си е направо изгода. Слагаш 50 програми и за 1 месец на всеки да кажем по 100, това прави 5,000 тегления = 50$. Извинявам се за статистиката. Още Веднъж БЛАГОДАРЯ и приятен ден на всички!

и говорим за pay per download не pay per install, защото последните бъкат компютъра с вируси
 
Последно редактирано:

Горе