Плащане от Adsense с Western Union

batko87

New Member
Преди няколко дни за първи път преминах границата от 70 евро и се колебая какъв метод на плащане да избера. Основно съм се насочил към Western Union. Ако избера този метод някой може ли да ми каже какъв процент ще ми вземат за превода(предполагам, че до края на месеца ще станат около 120 евро) и кога да очаквам да взема първите си парички?
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

Western union със сигурност е най добрия вариант, като такси какво ще вземат не знам. След 22-рa дата правят преводите adsense до ден/два парите идват, трябва да получиш в профила си номера (MTCN).
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

Като държава членка на ЕС не ти удържат нищо. Когато ти дойдат данните от Адсенс приписваш ги на лист , отдолу сумата, която трябва да получиш. Отиваш в Western union. казваш че имаш да вземаш пари от Гугъл, даваш листа и личната си карта, дават ти парите и това е
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

Western union със сигурност е най добрия вариант, като такси какво ще вземат не знам. След 22-рa дата правят преводите adsense до ден/два парите идват, трябва да получиш в профила си номера (MTCN).
Да разбирам, че чак другия месец на 22-ри ще ми преведат парите за месец май така ли?
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

Да разбирам, че чак другия месец на 22-ри ще ми преведат парите за месец май така ли?

Този месец на 22-ри, щом си минал прага от 70 евро.
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

Как този месец бе? Щом този месец си направил тези пари, то тогава ще ги вземеш чак другия накрая.
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

От вчера имам един проблем блокираха ми сайта(за съдържание с нарушени авторски права) който ми прави по голямата част от приходите. За сега акаунта ми не е блокиран и рекламите си се показват по другите сайтове. Ще си получа ли парите в такав случай този месец?
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

От вчера имам един проблем блокираха ми сайта(за съдържание с нарушени авторски права) който ми прави по голямата част от приходите. За сега акаунта ми не е блокиран и рекламите си се показват по другите сайтове. Ще си получа ли парите в такав случай този месец?

Щом не ти е блокиран целия акаунт адсенс, не би трябвало да има проблем да си получиш парите според мен.
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

От вчера имам един проблем блокираха ми сайта(за съдържание с нарушени авторски права) който ми прави по голямата част от приходите. За сега акаунта ми не е блокиран и рекламите си се показват по другите сайтове. Ще си получа ли парите в такав случай този месец?

Ще си ги получиш,обаче ако другите ти сайтове също са проблемни е възможно да те резнат.
 
От: Плащане от Adsense с Western Union

Малко не е по темата но имам въпрос може ли да ползвам adsens с сайт за онлайн филми ?
 

Горе