Плащане от Adsense

Federal

Active Member
Здравейте, в акаунта си вече виждам възможност за плащане комисионната от AdSense по банкова сметка.

Каква е разликата между Western Union и плащане по IBAN? Кое е по-добре да избера?

Предвид срокове на плащане, такси и т.н
 
От: Плащане от Adsense

От много време вече е това, разликата е , че чрез WU по трудно могат да те гепят, а и такси май няма, а при банковия всичко си е екшън и такси мисля имаше.

Според мен си карай на WU и те туй!

Здравейте, в акаунта си вече виждам възможност за плащане комисионната от AdSense по банкова сметка.

Каква е разликата между Western Union и плащане по IBAN? Кое е по-добре да избера?

Предвид срокове на плащане, такси и т.н
 
От: Плащане от Adsense

Аха, мерси. А иначе при WU горе долу след таксите, колко да очаквам, като чиста сума?
 
От: Плащане от Adsense

Аха, мерси. А иначе при WU горе долу след таксите, колко да очаквам, като чиста сума?

Отдавна не се занимавам ама съм сигурен, че каквото виждаш като сума това получаваш
 
От: Плащане от Adsense

Мерси, дано да е така. Ще се радвам да получа малко средства, предвид плащането на хостинг около 10 години за този сайт.

Не знам, какво стана, но след няколко месечни опити да влезна в блокиран акаунт на AdSense ми го отблокираха и дадоха възможност да работя с него. Но го идентифицираха с друг мой акаунт и ми пратиха имейл да обединя акаунтите.
 
От: Плащане от Adsense

Тегли си ги през уестърн, няма никакви такси. Важното е да кажеш, че искаш превода да е в евро и след това да ги обменят по техен курс - на банката или на чейндж бюро, където решиш да отидеш. Защото обменния курс на уестърн е много зле. През картата не ги тегли, защото ще трябва да ги декларираш, да плащаш плосък данък и тнт.
 
От: Плащане от Adsense

WU/MG трансферите са едни от най-„търсените“ за измами, логично и с най-висок monitoring. При всяко изплащане се изисква ЛК. Без нея няма превод. Данните се записват в WU/MG системата, от там насетне елементарна процедура по засичане по ЕГН или др. данни дали въпросно X лице е получавало някога кинти, кога, за какво, колко и т.н., вкл. и агенции (Н*П).

Не знам защо се помисли, че е обратното и че банковите трансфери са най-следени. Отделно, че подобни кешови трансфери са най-използвани от mul3s & d!rty bucks.

Годината не е 19XX, отмина времето на „хартиените хвърчащи бележки“. Строги KYC/AML rules им от години.


Edit:

 
Последно редактирано:

Горе