Плащане с карта в themeforest

miraco

Member
Колеги, някой плащал ли е за теми от themeforest с карта.
Искам да заредя баланса в акаунта ми на themeforest с 20$. Имам избор само монейбоокерс или ПейПал. От няколко дена чакам в ПейПал да ми верифицират акаунта, с МБ като отида да платя с карта ми дава че транзакцията не може да бъде осъществена, а в картата имам пари...с картата съм пазарувал онлайн няколко пъти. ПайПал приемат ли плащания с карта или само чрез акаунта ми.
 
От: Плащане с карта в themeforest

Би трябвало да няма проблем. Като щракнеш на мейк депозит ти се отваря Choose a way to pay, нали?. Там въвеждаш данните на картата. Ако имаш акаунт(тоест картата ти е вързана за акаунта) избираш горното - "Pay with my paypal account".

А защо депозит? Просто си я купи темата ако няма да купуваш често и много неща от там. Вярно, че те чарджат един- два лева отгоре(от фореста) при всяка транзакция ако плащаш на момента, но тази опция(депозит) е удобна според мен само ако пазаруваш често.
 
Аз съм плащал, няма никакъв проблем. А защо минаваш през акаунта си в themeforest? Направо плати с PayPay - най-добрата опция, която е момента може да има сайта. Веднъж заредих кредити и винаги става по $5, които увисват и реших, че не ми е добър метод. Поне за мен. :)

Това с депозита е малко смотана история. Сток имадже сайтовете са все така на този принцип. Не може да си купиш една картинка за $5, а трябва да купиш пакет с кредити, като почват от 10$, $20 и т.н.
 
От: Плащане с карта в themeforest

Все още не мога да плащам с ПейПал, защото минах една сума и от няколко дена от ПейПал ми искат потвърждаване на акаунта ми с няколко документа. Тези дни ще им изпратя каквото искат но за сега не мога през акаунта ми. Опитах се през ПейПал да платя с картата но след като извърша плащането ме препраща да си направя акаунт при ПейПал но плащането не е успешно. Защо от themeforest не използват 2checkout, там винаги са ми приемали онлайн плащанията.
Blinky, като дам да платя темата от themeforest ми дават дали да си направя акаунт или да влезна в моят акаунт....не мога директно да платя. А когато съм в акаунта си не ми дава директно плащане а да си заредя сметката.
 
От: Плащане с карта в themeforest

Като плащаш директно с карта, защо намесваш PayPal?
 
Blinky, като дам да платя темата от themeforest ми дават дали да си направя акаунт или да влезна в моят акаунт....не мога директно да платя. А когато съм в акаунта си не ми дава директно плащане а да си заредя сметката.
Аа, това е задължително да имаш акаунт към themeforest. Иначе как ще ти даде права за сваляне на темата. И то си е цяла система вътре - има да пишеш на автора, да видиш какво имаш като платени теми, рейтинг на потребителя. :) В повечето такива сайтове няма как да не минеш без акаунт към сайта. Чакай, не ти ли изкарва това:

pjoj.png
 

Горе