[Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

края на темата най-ми хареса!!! :D:D:D за безплатното сиренце приказката.... :D:D:D
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

И кво стана ся.. ще ни спрат домейните ако не им дадем информация за кредитните карти
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Явно нямат много клиенти,че да се занимават с поръчките по 1$ :)
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Не знам защо толкова се дивите на тая верификация.

Почти от всеки хостинг са ми искали такова нещо, както и от няколко други онлайн магазини. Това е стандартна процедура, не е нищо ново под слънцето.

Освен това, пуснах промоцията, защото много хора се оплакват, че не могат да платят с пейпал, когато се пусне подобна промоция за GoDaddy примерно.

Имайки предвид, че можете да регистрирате НЕОГРАНИЧЕН брой домейни (аз пробвах с 10, но предполагам, че и с повече става) на смешната цена от $1, не мисля, че трябва да правим от мухата слон, защото искат да се верифицираме. Почти съм убеден, че тези, които са платили с пейпал нямат такив писма (поне аз и още 2 познати нямаме), но когато се плаща с CC е нещо нормално.

В крайна сметка никой не е прецакан - просто хората искат да си свършат работата.

В отговор на mantodeus отностно намека за работата. Искали са ми верификация на картата за БЕЗПЛАТНА поръчка, т.е. само трябваше да си сложа данните, за да си регистрирам акаунт (става въпрос за хостинг компания, и то не малка). Така че нещата не опират до това дали имат работа или не, а до това да си свършат работата както трябва.

Поздрави,
Борисов
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Не си ме разбрал правилно Борисов :) Промоцията е повече от добра - едно е да платиш 8$ за 10 домейна,друго е да дадеш по 1$ на парче.
Netfirms е голяма компания,не мисля че могат да се оплачат от липса на поръчки - няма нужда да се коментира това. И аз съм пращал данни за някои поръчки,дори ползвам един хостинг заради една твоя тема - за което благодаря ;) Офертата си е идеална - не би трябвало да е проблем да се пратят 1-2 снимки за 5 мин, щом така са преценили ще проверяват - кво да ги правиш,всичко друго даже и моя пост са празни приказки да убиваме времето докато правим пари :)
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Офертата е още валидна, и аз се възползвах :)
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

И аз взех два домейна, досега такова писмо не съм получила.
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Супер,при мен всичко се получи просто перфектно!!!
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Ако добавите повече домейни в кошницата, кода премахва само 6.99$ от сметката. След като видях това не продължих. Благодаря все пак, от началото може би е работило.

Това с домейните е като купуването на cheap flight... - ако не го направиш веднага - нещата се променят.
 
От: От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Ако добавите повече домейни в кошницата, кода премахва само 6.99$ от сметката. След като видях това не продължих. Благодаря все пак, от началото може би е работило.

Това с домейните е като купуването на cheap flight... - ако не го направиш веднага - нещата се променят.

Промоцията е активна вече пети ден, нормално е да наложат някакви ограничения, все пак ако влезете в профила си и отидете на домейн мениджър и започнете да добавяте един по един домейни и да им прилагате промо кода, все още вади отстъпката за всеки по отделно, ако разбира се това е някакво утешение.

В крайна сметка, който не си е взел, все още може да се възползва.

Поздрави,
Борисов

П.П. djeims, съжелявам да чуя, че чак толкова са стриктни. Надявам се в крайна сметка всичко да е наред.сссс
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

А някой да знае до кога важи кода?
 
От: От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Здравейте отново. Не ме разбрахте. Благодарих ви за промоцията, не е нужно да се оправдавате че не работи. Работи - точно както казахте. Използвах Скайп за верификация. След обаждането ми вдигна истински оператор за по-малко от две секунди. Верифицира ме и сега мога да регистрирам колкото искам домейни. И ще го направя. Благодаря много. До момента взех 8.
 
От: От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Здравейте отново. Не ме разбрахте. Благодарих ви за промоцията, не е нужно да се оправдавате че не работи. Работи - точно както казахте. Използвах Скайп за верификация. След обаждането ми вдигна истински оператор за по-малко от две секунди. Верифицира ме и сега мога да регистрирам колкото искам домейни. И ще го направя. Благодаря много. До момента взех 8.

Здрасти и на теб! Мисля, че ти не ме разбра. Не се оправдавам, а просто обяснявам, че е нормално да се наложат рестрикции при условие, че 5 дни подред всеки може да си регистрира домейн/и за $1.

Радвам се, че всичко е наред!

Поздрави,
Борисов

П.П. Надявам се, че не е проблем да пиша на "ти".
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

все още промоцийката върви..иаз си взех едно домейнче.
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Моя домейн го спряха и сега гледам е пуснат за регистрация.Не им бях пратил карта,прибраха ми 1ния долар.Майната му свещи си купат с него.
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Your Order Has Been Completed всичко е точно вече без да си и говорим.@Борисов не се обеснявай пуснал си добра промоция няма да държиш до тезгяха децата за ръка..Пак благодаря,спести ми 50тина долара.
 
От: [Плащане с Paypal]$1 .com/.net/.org и др. домейни.

Всичко изглежда истинско имат и страница във Facebook
 

Горе