Плеър от И-бей... няко копувал ли си е?

incessantforce

New Member
Здравейте.От И-бей досега съм вземал 3 неща.1 Плеър за който немога да кажа нито добро нито лошо, защото се получават едни изгорели пиксели, а от друга страна майка го изпра, изсуши го в сушилнята и пак си работи.Другите са 1 телефон и 1 часовник.Все китайски.Работят си безпроблемно.Исках да ви питам дали сте вземали досега и какви са ви впечатленията, защото има потребители се оплакват, че 4ГБ плеър като го форматираш се оказва, че е хакнат и реално не е толкова.Та имате ли опит и какъв е той? :)
 
досега каквото съм поръчал и е пристигнало съм доволен (дори и храна съм поръчвал). Часовник имам, сума ти и детски играчки и дрехи. Гледаш рейтинга на човека и четеш подробно Info-то за продавания item и питаш директно продавача като не ти е ясно.
 
От: Плеър от И-бей... няко копувал ли си е?

Мерси...98.7% според мен е добре.Колебая се за 2.8 инчов плеър.Верно китайски ,ама цените са убиец. :) Дори набарах сайта на производителите и цените са сравнително по-евтини ама пичовете искат 200 бройки поръчка ако не се лъжа. :)
 
От: Плеър от И-бей... няко копувал ли си е?

Здравейте.От И-бей досега съм вземал 3 неща.1 Плеър за който немога да кажа нито добро нито лошо, защото се получават едни изгорели пиксели, а от друга страна майка го изпра, изсуши го в сушилнята и пак си работи.Другите са 1 телефон и 1 часовник.Все китайски.Работят си безпроблемно.Исках да ви питам дали сте вземали досега и какви са ви впечатленията, защото има потребители се оплакват, че 4ГБ плеър като го форматираш се оказва, че е хакнат и реално не е толкова.Та имате ли опит и какъв е той? :)

ако търсиш хубав плеър, препоръчвам ти, iriver u10, качеството на звука е мисля по-добро и от ipod-овете.В БГ не е разпространен много.
 
От: Плеър от И-бей... няко копувал ли си е?

а какво ще кажете за копията на haIvanphone ?
Много съм мислел дали да не си купя нещо такова, но ми се струва, че ще изпатка на 2рия месец :)
 
От: Плеър от И-бей... няко копувал ли си е?

Абе има имитацийки дето са здрави или по принцип здрави китайски стоки.Един приятел има ГСМ от 2-3 месеца ако не и повече и не му е направил проблем.Иначе реално погледнато ако имаш човек от Америка по-добре да ти прати един АйФон оттам.200$ е при производителя.Само го разкодираш тука и си пушка. :) Иначе знам и начин за пазаруване от сайтове, които не доставят до България без да имаш човек в Щатите, но ако има заинтересувани да кажат, че да не се отклоняваме много, много от темата. :)
 
От: Плеър от И-бей... няко копувал ли си е?

Разкажи, моля те, как се пазарува от сайтове, които не доставят до България без да имаш човек в Щатите?
 

Горе