Пликчетата на еконта ?

Виж за тези неща не се бях замислял, може би имаш право.
Ще изисквам най-вероятно 2 оферти за пликове, и при двете ще са без джоб и брандиране едноцветно примерно, тъй като ми се иска да пробвам с тези етикетни принтери, гледам че има за по 500-700 лв., а после нямаш разходи за хартия и тонер. Но за едните пликове ще са без лента за залепяне, а другите с такава. Така лесно ще видя колко точно е разликата и дали си заслужава играчката, понеже на клипчета изглежда много лесно залепянето, но не се бях сещал за усложненията.
В OLX-а и за по-малко пари има етикетни принтери :)
 
Аз печатам по 20 000 малки етикета за продуктите ми на месец и го ползвам и за товарителници. Ето този >

Плюсовете са, че има 2 вида печат :
  • термо-трансферен печат (дълготраен с допълнителна термолента)
  • термо-директен печат (краткотраен, на принцип на КБ)
Може да ползваш различни видове етикети и различни големини.

Вярно е, че има и по-евтини. Но, когато го купувах проучих. Ако ще пускаш по 5-6 етикета на ден вземи за 300 лв. Обаче, ако ще пускаш повече ти трябва нещо стабилно.
 
Виж за тези неща не се бях замислял, може би имаш право.
Ще изисквам най-вероятно 2 оферти за пликове, и при двете ще са без джоб и брандиране едноцветно примерно, тъй като ми се иска да пробвам с тези етикетни принтери, гледам че има за по 500-700 лв., а после нямаш разходи за хартия и тонер. Но за едните пликове ще са без лента за залепяне, а другите с такава. Така лесно ще видя колко точно е разликата и дали си заслужава играчката, понеже на клипчета изглежда много лесно залепянето, но не се бях сещал за усложненията.

Излишно е да даваш 500лв+ без да си убеден за нуждата от този принтер. Пазара е залят с принтери втора употреба Zebra и подобен клас на цени около 200лв. В ebay също има голямо предлагане. Голяма част от моделите са комбинирани ТД и ТТ. Термодиректните са ти перфектни за товарителници, недей слушай ако някой те плаши за издръжливост на печат, това би имало значние ако ще пращаш зад океана. Нямам случай на повредена или нечетлива товарителница.
 

Горе