Плъгин за валута

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Трябва ми нещо такова като в Dnes.bg, което им е в сайдбара (Фиксинг БНБ)(Вижте снимката)
fx.png

Може ли да се направи такъв плъгин, който е да е максимално изчистен и да показва евро/долари/паунди спрямо БГН.
И най-важното, да се обновява АВТОМАТИЧНО спрямо курса на БНБ?

Има ли такива плъгини за Wordpress или колко би стурвало изготвянето на 1 такова нещо?

Поздрави,
Симеон
 
От: Плъгин за валута

Ако случайно някой се наеме да пише и едно ЛС на мен
 
Re: От: Плъгин за валута

Ако случайно някой се наеме да пише и едно ЛС на мен
Ако искаш колега, да наемем някой да ни напише 1 такова пък ще си го делним ;d
 
От: Re: От: Плъгин за валута

Ако искаш колега, да наемем някой да ни напише 1 такова пък ще си го делним ;d

Аз съм ок, то не само за това но и борсови котировки и фиксинги и м/у банкови лихви и т.н неща, но то не знам от де се взимат данните, а и не знам кой ще се навие го направи!
 
От: Re: От: Плъгин за валута

Ако намерите отнякъде едно API останалото от мен
Аз съм ок, то не само за това но и борсови котировки и фиксинги и м/у банкови лихви и т.н неща, но то не знам от де се взимат данните, а и не знам кой ще се навие го направи!
 
От: Плъгин за валута

Това къде го видя?
Здравейте,

Трябва ми нещо такова като в Dnes.bg, което им е в сайдбара (Фиксинг БНБ)(Вижте снимката)
Виж файлът 6436

Може ли да се направи такъв плъгин, който е да е максимално изчистен и да показва евро/долари/паунди спрямо БГН.
И най-важното, да се обновява АВТОМАТИЧНО спрямо курса на БНБ?

Има ли такива плъгини за Wordpress или колко би стурвало изготвянето на 1 такова нещо?

Поздрави,
Симеон
 
От: Re: Плъгин за валута

То не знам той дали е търсил ама аз трябваше да потърся...
Секна ме по средата а то вече имало такъв плъгин.
Сега не ми се сваля ,сподели на какъв принцип работи
Пробва ли да потърсиш преди да питаш? :)

http://wordpress.org/extend/plugins/valutni-kursove/screenshots/
 
От: Re: Плъгин за валута

Пробва ли да потърсиш преди да питаш? :)

http://wordpress.org/extend/plugins/valutni-kursove/screenshots/

Знам плъгина ти, ползвам го и съм доволен от него, показва точно това, и за което е направена темата в сайта - курса на валутите, но не го споделих в темата, понеже чаках да се появиш, защото преди известно време ми трябваше за нещо и го търсих, но го нямаше, може да го беше свалил нещо.
 

Горе