Плъгин за bonus продукт? / картичка?

ReminD

Well-Known Member
Някой ползвал ли е нещо готово, да кажем на чекаута, да има : изберете опция - картичка 1, картичка 2 , и цени към тях, в чекаута.


ps: wordpress/ woocommerce
 
Някой ползвал ли е нещо готово, да кажем на чекаута, да има : изберете опция - картичка 1, картичка 2 , и цени към тях, в чекаута.


ps: wordpress/ woocommerce

Не съм го ползвал, ама това е нещо подобно, май.


иначе up-sale и cross-sale, са изразите да на набълбукат с още нещо на излизане :D
 
Мисля, че търсиш нещо такова - https://woocommerce.com/products/woocommerce-checkout-add-ons/

Ако искаш мога да ти пратя версията, която имам - малко е стара (на 2 години), но сигурно ще ти свърши работа.
Мерси, не е за мен, страх ме е да го пробвам на продукшън с най нов woocommerce, иначе и аз го видях този плъгин. Повечето са по схемата lite/pro версия за съжаление, или напълно платени.
 
Мерси, не е за мен, страх ме е да го пробвам на продукшън с най нов woocommerce, иначе и аз го видях този плъгин. Повечето са по схемата lite/pro версия за съжаление, или напълно платени.
И какъв ти е проблема? Намираш си безплатна версия, която те устройва и я тунинговаш. Те и без това така наречените про версии в повечето случаи са за пълни леймове, които само пъзли могат да редят.
 

Горе