Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

westside

Active Member
Пускам темата понеже ми се изчерпа търпението и искам да ви чуя какво мислите. Кандидатствах с блог от Блогер мина месец няма одобрение за акаунт в адсенс. Има ли начин да за ускоря процеса или да пия студена вода и възможно ли е да не одобрят чисто нов потребител с техен блог. :)
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

Според мен за да те одобрят бързо в Адсенс първо трябва да си направиш Акаунт в Адлорд пусни им малко реклама и след това си поискай регистрация в Адсенс - мен ме одобриха за 3 дни.
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

Че мене ме одобриха за ден. Без да имам регистрация в адворд
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

А не ти ли се помолиха да им станеш потребител или ти сам прояви желание
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

За ден одобряват...
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

2 пъти го направих за един месец
Да ти кажа имах един сайт, който ми го одобриха след 5 месеца...даже бях забравил ахаха
Тъй,че...за сега нищо не си чакал май.
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

А не ти ли се помолиха да им станеш потребител или ти сам прояви желание

Какво искаш да кажеш?
Не познавам човек при който процеса по регистрацията + одобрението в адсенс да е бил по дълъг от ден!

Тия одобрения доколкото занм са си напълно автоматични. Сега като казвате за месеци може и да не е точно така. Или пък някои по съмнителни сайтове да ги проверяват ръчно, не знам.
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

ако си кандидатствал с блог от blogspot можеш да не се надяваш много. Прочети малко из нета първо.
има много материали на темата какъв трябва да ми е сайта за да ме одобрят
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

При нас се случи за ден ...
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

с мейл от яху и абв удобряват по бързо
мен с абв ме удобриха за 4-5 часа
а с яху за 2 дни
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

Какво искаш да кажеш?
Не познавам човек при който процеса по регистрацията + одобрението в адсенс да е бил по дълъг от ден!

Тия одобрения доколкото занм са си напълно автоматични. Сега като казвате за месеци може и да не е точно така. Или пък някои по съмнителни сайтове да ги проверяват ръчно, не знам.

Абсолютно си прав. Одобренията са автоматични, поне не съм чувал за ръчно проверени ... но знае ли човек.
Аз кандидатствах с varlov.com (чисто флаш сайт) и след час/два получих отхвърляне ... сайта ми бил в процес на работа и не можело да ме одобрят. Смених сайта с блог хостван при мен и след час ме одобриха ...
Смени сайта с който кандидатстваш, може да не ги кефи ... :)
 
може би проблема е че е за филми? кой ги знае какви филтри имат.
 
ми ако имаш друг сайт какво ти пречи да пробваш. и с друг мейл. все с някой ще стане.
 
От: Повече от месец чакам одобрение на акаунт в Google adsense

Искам да попитам, мен ме одобриха бързо, но пише че ти пращаш писмо по пощата(истинско, не е-мейл) с някакъв код, който като получиш трябва да вкараш, за да валидираш че си истински човек. 3-ти месец такова писмо не съм получил! Какво трябва да направя?
 

Горе