Погледнете тази идейка

Според мен трябва първо да пораздухаш наляво-надясно и да пуснеш един пост, в който да обясниш точно какво е това, какви са правилата и т.н. .... Може пък да пожънеш успех :)
 
ами аз искам първо тук да видя какво ще кажете вие, дали бива, апък после ще я популяризирам... :)
 
Виж сега, замисъла ти е добър. Старай се да бъдеш уникален и ще привличаш хората... Това с наградите ще привлече още повече хора...
Като идея на мен ми харесва - има много хора, дето си нямат работа и по цял ден търсят развлечения в интернет.
И все пак ако питаш мен - първо седни да измислиш играта нацяло, да оформиш и да си направиш плана на етапите там (гледам че има такова нещо), раздухай малко, налей за реклама или пък събмитвай яко по директориите и спамвай по форумите и чак тогава, когато хората всеки ден влизат, за да проверят дали играта е почнала, да дадеш старт...
Това е от мен ;]
 
идеята ти е доста добра , но най-добре да се качи на някакъв wp темплейт и малко дизайна да се оправи , зимаш му домейнче и почваш да популяризираш
 
И аз това се чудя какви наградки като за начало,но май първия месец ще е без награди апък после ако видя че има интерес ще сложа...btw мисля че тези правила са ясни или да прибавя още нещо.. ?
 
Без някакви награди няма да стане. Идеята за самата игра е добра. Няма да е лошо да я наспамиш.
По отношение на правилата... Какво означава, че може да не използвам всички 200 думи. Значи може с 30 и така лесно ще стане някакъв смислен текст. Трябва да има някакъв минимум на използваните думи.
 
Прав си не съм се сетил за някакъв минимум, а не знам какви награди да сложа..дайте някакви предложени

Мен ми хрумва примерно реклама в блога за 1-во място апък нататък не се сещам :)
 
не е много подходяща тази награда щото ти гарантирам че не повече от 5 процента от хората които ще се занимават с това ще имат сайтове , защото хората които се занимават със сайтове нямат време за такива глупости
 
ми баце ако има трафик адсенс ще конвъртва и ще имаш и награди да даваш
 

Горе