Поглед отвътре - Фейсбук

Kogo

Member
Тук постоянно коментираме новостите относно най-разпространената социална мрежа в България - Фейсбук, но никога не е ставало дума що за място е това, но от гледна точка на служителите работещи там. Незнам, може би темата която отварям сега е малко неформат за този сайт, но просто искам да споделя на каква тема попаднах днес в един друг сайт. В темата има около 50 снимки на главния офис на Фейсбук в силиконовата долина, но снимки отвътре, от офисите, от самото градче защото се оказва, че всъщност това е малък затворен град. Нека ако може все пак модераторите да оставят темата, желанието ми е обсъждайки, плюейки и хвалейки Фейсбук да имаме представа все пак що за място е това. Ето и линк към темата: http://motivatori.net/index.php?topic=1333.0
 
От: Поглед отвътре - Фейсбук

Готино изглежда, ама дали е така в действително е друга работа.
 
От: Поглед отвътре - Фейсбук

Интересно наистина ..
 
Re: От: Поглед отвътре - Фейсбук

Готино изглежда, ама дали е така в действително е друга работа.
Да си оправят фейсбук страниците, стига са ни рязали парите, за да ядат и да пият без пари :lol:
 
От: Поглед отвътре - Фейсбук

Според мен няма как да не е истина. Друг е въпроса дали е толкова розово, колкото изглежда. И според мен - не е! Дават, но и искат. Пий, яж, прави каквото искаш, но ако не си изпълниш таргетите си вън. Така, че няма и помен там от комунизъм както пише в статията. Това си е точно чист капитализъм...
 
От: Поглед отвътре - Фейсбук

Така трябва да стане и в БГ кадърните и тези които имат желание за работа да бъдат отценени, а не да влачат мързеливите и връзкарите
 
От: Поглед отвътре - Фейсбук

Прави ми впечатление нагъчканите работни места като в шивашки цех. Работил съм в такова. При по-шумни колеги съм мерил над 75 децибела. Няма капка лично пространство, поне кюбикъли да им бяха оставили!
Колко сандвича ще изядеш и колко пиене ще изпиеш? Дори при БГ заплатите са пренебрежима сума.
 

Горе