Подавам сайт за сваляне на музика и клипове.

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Домейн Име | URL: 365sound.net
Приблизителна Цена: 200-300
Уникални Посетители за Месец: до 3000
Page Rank: 3
Уникално Съдържание: Няма Съдържание
Система: Къстъм
Дизайн: Къстъм
Начини на Плащане: Банков път
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА

Здрасти, продавам сайта 365sound.net . Системата е авторска (не е писана от мен) може да се регистрирате и да видите какви са опциите, има админ панел през които се одобряват музика, клипове, групи и текстове. Има също и рангове на потребителите , които така и недоравих. Сайта прави малко посещения - http://www.tyxo.bg/?ID=108842&show=byday вероятно с повече труд ще се постигне повече. Има и скрипт, които добавя доста бързо песни от 4shared.com при интерес ще покажа как работи. Домейна е пр 3 със сайта върви и този блог 365music-bg.eu . Домейна и хостинга изтичат сега на 15-ти а домейна на блога мисля че има още 6-7 месеца живот. Цена не мога да дам, но за всичко до сега съм дал около 300 лв. Може да предлагате цени на ЛС или тук.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Подавам сайт за сваляне на музика и клипове.

немога да пускам тема ! бахти тъпото !
еее, сериозно ли бе... Бахти и живота,значи..:)
 
От: Подавам сайт за сваляне на музика и клипове.

Правила:

Системата забранява да се отварят нови теми в главната секция Пазар, за да ви бъдат дадени права да отворите тема в подсекциите на Пазара е нужно да имате 10 постa, да сте регистриран от повече от 10 дни и да нямате дадена отрицателна репутация .

Като гледам... не отговаряш на нито едно изискване... освен бързия спам на 10 мнения де.
Интересно за какво ли ще е жизненоважната нова тема? Бъксове?
Я да ти сипя и аз малко червени квадрати, та да зарежеш направо тоя акаунт.
 

Горе