Подарете ми домейн

От: Подарете ми домейн

Еми всеки си преценява сам за себе си.
 
От: Подарете ми домейн

По-нагла статия не бях чел в този форум, особено за нещо, което се очаква да е подарък. Явно някои хора си мислят, че останалите са им длъжници, каквото и да искат.
 
От: Подарете ми домейн

По-нагла статия не бях чел в този форум, особено за нещо, което се очаква да е подарък. Явно някои хора си мислят, че останалите са им длъжници, каквото и да искат.

Напълно съм съгласен с теб, и аз не бях виждал по-нагло държание в този форум и изглежда, че мислят, че останалите са им длъжници и почват да изказват мнения там, където не трябва и не са компетентни.

Както и казах преди - този форум е за дискусии и те са позволени, но в момента не предлагам нищо за дискусия. В момента търся стока и имам конкретни изисквания, искам качество а не количество. Но изглежда някой хора само си чешат егото и се правят на велики: "Имам подходящ домейн, но няма да ти го дам". А откъде знаят, че е подходящ за целта? Мислят си, че само ме дразнят, но така те самите стават смешни. Аз ще си намеря това което търся, но сега определено виждам отношението на другите какво е и си правя изводи с кои да работя и с кои никога не бих работил.
 
От: Подарете ми домейн

Странникът, стига си се е*авал с хората бре :D
 
От: Подарете ми домейн

И според мен ако някой иска нещо безплатно от някой, няма как да поставя условия..
 
От: От: Подарете ми домейн

Това е форум, ерго място за коментари.

Да допълня Valentinn - Не стига искаш да ти подарят домейн, ама имаш 5+ изисквания :D.

По темата: Имам 5-буквен .eu домейн с хубаво име, става за всичко.

Моите изисквания:
1. Никнейма на желаещия да е с написано с латински букви.
2. По възможност да не е евреин, щото така или иначе ще може да си позволи да си купи сам домейна.
3. Задължително да е неуважаващ себе си.

ПП. Интересно ми е червени или зелени репи ще отнесе поста ми :D
За малко, отговарям на всичките ти изисквания без 3-тото :D
 

Горе