Подарявам Гугъл Адуърдс ваучър срещу малка услуга ;-)

advaworx

Active Member
Рейтинг - 100%
73   0   0
Здравейте,
сякаш малко заглавието не е съвсем правилно ориентирано към темата, но пък на тоя ваучър пари не мога да му искам. Все пак пък трябва от всяка възможност да се изкарва по нещо положително и за това реших да подаря ваучера на човек, който ми намери клиент за поръчка :wink: 8) Няма значение на каква стойност ще е поръчката и т.н.

Същевременно офертата важи и за човек, който директно поръча от мен.

За тези, които не знаят - предлагам услуги от сферата на дизайна и рекламата. - www.zealotdesigns.com

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29221&page=6

Ваучърът важи до 31 юли 2013. Правите разходи на стойност 30 лева - получавате 120. Знам, че се дават безплатно, но пък и това, което искам не е кой знае какво ;)

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Подарявам Гугъл Адуърдс ваучър срещу малка услуга ;-)

ПС - Първият изявил желание го получава. : )
 
От: Подарявам Гугъл Адуърдс ваучър срещу малка услуга ;-)

имам желание за изработка на лого. ваучера ще дойде добре, но избирам по портфолиото ти.
кажи ми цена, ориентировъчно.
 
От: Подарявам Гугъл Адуърдс ваучър срещу малка услуга ;-)

Намери ме на скайп: zealot.designs

Цените са следните: 1 концепция струва 50 лева, два са 100, а 3 са 120.

Има една промоция, която е - Лого /2 концепции/ + дизайн на визитна картичка + А4 бланка - 111 лева.

:)

В скайп можем да говорим за допълнителната инфорамция, която ще ми е нужна ако работим по проекта.
 
От: Подарявам Гугъл Адуърдс ваучър срещу малка услуга ;-)

правилно ли съм те разбрал?
1 концепция = 1 лого/картинка?
ако не ми хареса какво правим?
или нещо пропускам?
как стой въпроса с фактурирането? трябва ми опростена фактура без касова бележка.
 
От: Подарявам Гугъл Адуърдс ваучър срещу малка услуга ;-)

Казах ти добави ме в Скайп за подробности. Ще ти обясня целият работен процес - попълване на клиентския въпросник, заплащане, скициране, завършване и т.н. : ) Там е по-удобно за контактуване + че се запазва и цялостна хронология, което е хубаво.
 
От: Подарявам Гугъл Адуърдс ваучър срещу малка услуга ;-)

ъп на темата! : )
 
От: Подарявам Гугъл Адуърдс ваучър срещу малка услуга ;-)

4CPW9-M7G9T-6E7L

който иска да го ползва : )
 

Горе