Подарявам идея за приложение. (стига да не е осъществена вече :-)

идея

Active Member
Всъщност идеята не е моя, просто я подочух от разговора на две тинейджърки.
Едната се оплака, че засекла майка си да и следи телефона.
Другата веднага и предложи да го заключва.
"Не искам да го заключвам защото ще стане още по-подозрителна и ще започне да рови още повече. Иска ми се да имам две лица на телефона - едното да е за пред майка ми другото да е тайно и заключено"

Ако това не е измислено вече, би могло да се осъществи като приложението да дава възможност за разделяне на контакти и информация в две бази - едната видима винаги , а другата (в която е цялата информация) да се показва само след въвеждане на парола.


Та, ето ви идея за приложение, което (ако не е направено вече) би било интерес не само за тинейджърите. :)

Успех!
 
Последно редактирано:
От: Подарявам идея за приложение. (стига да не е осъществена вече :)

По-скоро трябва да се направи да речем андроид приложение за фейк. Да има контакти, галерия, приложения и всичко, което има един нормален телефон, а като се спре това приложение да излизат реалните неща, с които момичето се гордее, но го е срам да покаже на родителите си.
 
От: Подарявам идея за приложение. (стига да не е осъществена вече :)

Един вид както беше профила на Windows XP, един за гости и един Администраторски.
 
От: Подарявам идея за приложение. (стига да не е осъществена вече :)

Та, ето ви идея за приложение, което (ако не е направено вече) би било интерес не само за тинейджърите. :)

Има вече такива приложения с "guest mode", ама патката е че иска руут-нат телефон защото бърка доста дълбоко на операционната система... Иначе който иска да ти рови телефона му даваш ПИН-а за гости и нека си рови :)

GuestMode-ios-8.png
 
От: Подарявам идея за приложение. (стига да не е осъществена вече :)

Има го и при мен фабрично или там както се казва. Имаш "заключени" снимки и файлове, които нормалния потребител не ги вижда. Можеш да ограничиш дадени приложения да се виждат и т.н. Като идея е доста добра, за млади тийнейджърки :)
 
От: Подарявам идея за приложение. (стига да не е осъществена вече :)

Виждам че не само аз подарявам нещо на форума ,има и други потребители със същата насока .Трябва в раздел "Продава се" да има и "Подарява се" нещо като "free" секция . Все пак сме българи и правим опит да си бъдем полезни като нация ,а и защо идеите и парите да бягат на запад . Примерно с времето след като натрупвам капитали и поръчки ,предпочитам неща с доходност под 200-300 лева да пoдаря на хора със свободно време и тук на този форум ми изглежда подходящо място . Вероятно има доста като мен ,какво лошо има да се формира подобна форма на подпомагане .
 

Горе