Подарявам няколко статии

dilqna

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте.

Пускам тази тема, защото имам няколко статии, които ще подаря на този от вас, който проявява интерес към тях. Преди време ги бях писала с определена цел, но и досега не са публикувани никъде в Интернет. Тъй като не ми трябват, реших да пусна обява тук. Може пък на някого да са от полза. :)
Самите статии са писани само с цел Сео, така че не очаквайте кой знае какво творческо мислене.
Точните заглавия са:


Сешоарът или как започва всичко?
Предимства на онлайн пазаруването на дрехи
Невероятната история на мобилните телефони с марка Nokiа
Как да изберете обици за своята любима?
Обеците – как да изберем най-подходящите за нас?
Как да изберем тостер?



Поздрави!
 
От: Подарявам няколко статии

Ами аз като пиша статии с цел Сео влагам творческо мислене,но пък ти прави чест,че подаряваш твой труд....
Успех!
 
От: Подарявам няколко статии

//off-topic

Ами аз като пиша статии с цел Сео влагам творческо мислене,но пък ти прави чест,че подаряваш твой труд....
Успех!

Аз пък като пиша слагам интервал след запетайката. И пиша съкращенията с главни букви.

Да се самоизтъкваш по подобен начин не е най-удачната форма на маркетинг. Надявам се, че разбра.
 
От: Подарявам няколко статии

тео, ако случайно втората статия не ти трябва на мен ще ми свърши идеална работа, ако ти, здраве да е.
 
От: Подарявам няколко статии

Не очаквах толкова желаещи. :) Отговарям ей сега

Radost, предпочитам да подаря, отколкото да продам тези статии именно, защото ценя труда си. Няма да спечеля нищо от тях, но пък така поне ще направя добро на някой.
 
Последно редактирано:
От: От: Подарявам няколко статии

тео, ако случайно втората статия не ти трябва на мен ще ми свърши идеална работа, ако ти, здраве да е.


Ако Тео се съгласи за мен няма проблеми. Все пак той те изпревари и мисля, че е коректно да видим какво ще каже. :)
 
От: Подарявам няколко статии

Е, разбира се, че той ще каже, аз питай ако случайно не му трябва точно статията "Предимства на онлайн пазаруването на дрехи"

Едит: Мерси много на @тео, че ми предостави статията, супер е и ще ми свърши идеална работа:clap:
 
Последно редактирано:
От: Подарявам няколко статии

Колеги,статиите вече си имат нови собственици. :)

Поздрави на всички.

П.С. Dimitar_ak радвам се, че ти е харесала статията и ще ти свърши работа.
 

Горе