Подарявам 3 WordPress теми

SoulReaver

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Привет на всички,

преди няколко дни спечелих 1 giveaway и в момента имам едногодишен абонамент за платени WordPress теми :) Реших да го споделя с вас и по този повод мога да подаря 3 от тях на първите трима желаещи (ако има такива), отговорили в тази публикация, искам само хората да имат положителна репутация.

За 1-вата година ъпдейтите на темите ще ги пускам на лични съобщения на хората в момента, в който излязат :) Всеки може да си прецени дали след това няма да иска да си закупи абонамент и да продължи да ги получава или ще си ги използва така.

Темите може да разгледате тук, ако някоя представлява интерес пишете и ще я изпратя :)
 
От: Подарявам 3 WordPress теми

Нека аз да се възползвам от третата! :)

Едит: Докато ги разглеждах и са ме изпреварили...
 
От: Подарявам 3 WordPress теми

И двамата печелите, защото @danko6 се отказа. Вижте си лс-тата :)
 
От: Подарявам 3 WordPress теми

Има още 1 свободно място, ако някой проявява интерес да пише :)
 
От: Подарявам 3 WordPress теми

ехх исках и аз :( ако има още еднииииичко се включвам
Наглия нахалник, и тука нахалства! Внимавай да не ти даде червена репутация, защото не си му дал тема! :)
 
От: Подарявам 3 WordPress теми

Наглия нахалник, и тука нахалства! Внимавай да не ти даде червена репутация, защото не си му дал тема! :)

Не знам защо говориш така за човека, той попита съвсем културно дали може да му дам тема и в личните съобщения, които си писахме всичко беше ок, никъде не видях да нахалства или подобно нещо. Не виждам и защо трябва да се ъпдейтва тази тема за безплатните теми, при положение, че вече е изчерпана :)
 

Горе