Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Едно и за мен :)
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Много станахте с ревютата. Нетсърфър е последния с ревю. Но от утре или четвъртък. Аз ще пиша тук в темата...
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Ами и аз мислех че е от Сряда, за това мислех след 12ч. тази вечер да следя темата...но така беше малко подвеждащо. Все пак нека да споделят тези който спечелиха.
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Я кажи няма ли подобна услуга, но само със споделяния дневно? Имам интерес за такова нещо.
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Я кажи няма ли подобна услуга, но само със споделяния дневно? Имам интерес за такова нещо.
Не те разбрах?
Не се състезавайте кой да вземе ревю сега - в сряда ще пиша като съм готов....
За да не се карате всички писали до момента, ще получат ревю за половин - един ден. Но това ще стане след петък.
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Питам дали имаш оферта само за споделяния. Без да се качват снимки и тн в моята страница, а по 3 пъти на ден да се пускат някакви споделяния в твоите страници. Материалите може аз да ги подавам.
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Не се състезавайте кой да вземе ревю сега - в сряда ще пиша като съм готов....

Питам дали имаш оферта само за споделяния. Без да се качват снимки и тн в моята страница, а по 3 пъти на ден да се пускат някакви споделяния в твоите страници. Материалите може аз да ги подавам.

Ми човекът автоматизирана система с линкове ви предложи....или аз нещо не стоплям
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Питам дали имаш оферта само за споделяния. Без да се качват снимки и тн в моята страница, а по 3 пъти на ден да се пускат някакви споделяния в твоите страници. Материалите може аз да ги подавам.
Да, ще има, както и още доста екстри - но за тях след 1-2 седмици....
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Отлагам пускането на услугата с около 8-10 дни.
Причините са:
- Ще получите много по-голям и разнообразен пакет с възможности за подбиране на постове по тематика и още редица възможности
- Цените ще са по-ниски
- Ще включа още няколко възможности за споделяне в чужди страници

През седмицата ще пиша с по-подробни разяснения...
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

"аудитория, която постваме (над 1 000 0000 фена)" Май си сложил една нула повече
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

"аудитория, която постваме (над 1 000 0000 фена)" Май си сложил една нула повече
1 470 000 понастоящем.
Услугата стартира следобяд - www.fbmanager.org - ще пусна нова тема като стартираме.
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

Кога стартира това чудо ? Мина месец вече?
 
От: Поддръжка и развитие на ФБ фен страници

По-късно днес - като в следващите дни ще надграждаме. Но довечера сайта вече ще работи...
 

Горе