Продава се: Поддръжка на вашият сайт

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Предлагам следната услуга за собственици на сайтове:

1. Пълна поддръжка на вашият сайт - дизайн, оформление, СЕО, въвеждане на стоки, писане на статии и др.
2. Услугата е само за хора или фирми, които желаят да работим продължително
3. Всекидневна поддръжка 7 дни в седмицата. Постоянно наблюдение и подобрение на вашият сайт!

Имам огромен опит в поддръжката на сайтове. Държа на коректност и уважение при съвместната ни работа. Услугата е само за хора, които наистина търсят качествена поддръжка на своя сайт без излишни нерви и проблеми.

За контакти:
Николай Николов
Тел: 0894631950
 
Сигурен ли си в това което предлагаш?

Ако сайта ми не е Wordpress или Opencart или друга таква система която си чул ще предложиш ли същото?
 
Разбира се, че бих предложил същото. Времето за обучение, на която и да и система не отнема много време. Дори ако системата е лично ваша може да е още по-интуитивна, защото ще има само най-нужното, без излишни настройки и плъгини по нея. Запазвам си правото все пак след като ми дадете повече информация за системата и сайта, който искате да поддържам да откажа ако сметна, че ще има проблеми.
 
1. Пълна поддръжка на вашият сайт - дизайн, оформление, СЕО, въвеждане на стоки, писане на статии и др.
Има сайтове писани на питон, java, js, php и още милион екзотични езици :D :D :D :D
 
Има сайтове писани на питон, java, js, php и още милион екзотични езици :D :D :D :D
Точно така и това са нищожен процент от сайтовете. Над 99% от сайтовете са писани на нетолкова екзотичния език PHP
 
Точно така и това са нищожен процент от сайтовете. Над 99% от сайтовете са писани на нетолкова екзотичния език PHP
Всъщност му дават 80% на РНР-то.
 
@niksteзначи публично казваш, че ако ти дам сайт Х ще му сменяш дизайн, ще пълнищ инфорамция без да те интерсува как е написан и на какво, наистина ли?

п.с. Постовете ти към хейтъра се надявам да са вид ебавка иначе много лоша реклама си правиш (давам жокер: незнание)
 

Горе