Поддръжка на фирмени блогове с разработка на грабващо, ангажиращо съдържание!

darkenergy_

Active Member
Рейтинг - 100%
116   0   0
Колеги, колкото по-ангажирани са клиентите ви, колкото по-близки сте станали с тях, колкото по-силно доверие сте изградили, толкова по-вероятно е те да ви бъдат лоялни, да пазаруват от вас и да ви препоръчват. Ето това предлагам сега на вашето внимание - разработка на висококачествени, ангажиращи текстове.

Внимание, тук не говорим за стандартната писаческа, копирайтинг, текстова услуга, а за нещо много по-дълбоко. Услугата включва проучване на конкурентите, поучаване от добрите им практики, внасяне в съдържанието на подходящите ключови думи, но ненатрапчиво. С други думи - завладяващо съдържание - това е, в което съм най-добър.

Използване на принципи от когнитивната психология (поведенческа) с търговски елементи, анализ на поведенчески данни от Universal Analitycs & Webmaster Tools, заедно с търсене на тенденции и дори формиране на тенденции!

Естествено, с фактура :)

Чели сте подобни текстове във водещи родни уебсайтове - аз имам своя принос към тях :)

И тъй, очаквам ви на своята електронна поща: [email protected] & 0898 62 30 62.

Мнозина ми се довериха - ето какво смятат те за работата ми - > мнения от доволни клиенти.

Лек и спокоен ден.
 

Горе