Поддържане и развиване на фейсбук страници

web_services

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, колеги предприемачи. Всички виждаме с каква скорост се развива фейсбук и просто сайт без страница или група в социалната мрежа е немислим. В световен мащаб думата „фейсбук” се е превърнала в синоним на думата „интернет”. Всички знаем, че поддръжката на една страница е въпрос на време. От няколко месеца работя за английска маркетингова компания, занимаваща се с фейсбук маркетинг. Събрах добър опит в поддържането и развиване на страници на различни фирми, хотели, ресторанти, фабрики и други.

Предлагам ви развиване на фейсбук страници, чрез 24 часова поддръжка – качване на снимки, публикуване на видео, статии, новини, диалози, организиране на игри с феновете и др. Съответно събиране на фенове към страницата, което означава, по-голям трафик към сайта или услугата, която се предлага това е равно на по-високи приходи.

Цената на услугата е съобразена с пазара 10 лв. / седмица * (за дългосрочно партньорство цената е по договаряне.)

* цената е определена на седмица, защото в нея влиза денонощно управление на страницата – обновяване на статус, качване на новини, снимки, видео, игри и други. Не е обвързана с феновете.


Плащане чрез Paypal или банков път

Контакти:

ЛС
Skype: face_book_services
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Как ще гарантирате че няма да останем без страници?
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Гарантирам на 100 % !!! Нямам никаква полза да правя измами. Искам да съм доволен както аз, че имам работа, така и вие че страниците ви се поддържат и печелят фенове.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Айде аз да съм първия тогава :)
Ама ще минаваш през софт, а няма да е през фейса директно
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

@netsurfer.... ееее много си лош! Ся как ще ти гепи страницата? ;-)
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Ще минавам през каквото кажете :) Не съм измамник, просто искам малко доверие за да се докажа :)
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Ами да ти кажа,че трудно се печели доверие.Трябва доста да си се доказал,че някай да ти повери страницата ;)
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

А резултатите от това поддържане? Измерени в числа? Гарантирани нови харесвания, говорещи?
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Ще минавам през каквото кажете :) Не съм измамник, просто искам малко доверие за да се докажа :)
Моето предложение е сериозно :)
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Моето предложение е сериозно :)

Добре, пишете ми на ЛС или на скайп, за да се уточним. Определено ще има резултати от цялата ми работа - подрържана страница = повече фенове :)
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Човека си върши добре работата. Успя да разбуди една западнала страница.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Промоция !!!

- 100 фена - 5 лв.
- 500 фена - 20 лв.
- 1000 фена - 40 лв.

Над 1000 фена цената е по договаряне.
 

Горе