Поддържане и развиване на фейсбук страници

web_services

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, колеги! Ъпдейтвам темата. Преди няколко дни приключих няколко големи проекта и в момента съм свободен за поръчки.
В портфолиото си мога да добавя нови успешно развити страници с прогрес от 50 К до 200 + К. 
Предлагам ви развиване на фейсбук страници, чрез 24 часова поддръжка – качване на снимки, публикуване на видео, статии, новини, диалози, организиране на игри с феновете и др.
Не използвам никакви програми, всичко се подбира ръчно и се добавя. Преди да започнем правим анализ на страницата, за да разберем къде са и слабите черти и след това започваме работа по нея. Опита който натрупах през годините ми показа, че това е една от най-важните стъпки за изготвяне на правилна стратегия за развиване на страница.
Цена за 1 месец поддръжка – 50 лв. **
• Давам ГАРАНЦИЯ – ако страницата не се развива според вашите очаквания – 1 месец безплатна поддръжка
• При поръчка на повече от 2 месеца правя отстъпка.
Плащане чрез Paypal или банков път

Контакти:

ЛС
Skype: face_book_services
 
Последно редактирано:
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

цената е определена на седмица, защото в нея влиза денонощно управление на страницата – обновяване на статус, качване на новини, снимки, видео, игри и други. Не е обвързана с феновете.

Дай малко повече инфо на ЛС.

Страниците на бг или англииски...
от мен ли се иска да ти предоставя снимки, статии, материалите или ти си ги намираш из нета...
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Мога да поема още няколко страници :) Skype: face_book_services
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Страхотна работа - за отрицателно време колегата "съживи" 2 страници. Изключително коректен ! Горещо препоръчвам !!!
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Колегата е много коректен наистина съживява страници. Много дисциплинирано и постоянно ъпдейтва страницата. Препоръчвам услугата!
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Мога да поема още няколко странички. :)
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Приемам поръчки, да подържам и развивам Фейсбук страници.За връзка скайпа ми е debelanka6
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Скайп ти се казва като темата? Интересно... ти от тук почваш да ме отказваш.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Алън-е, какво против дебеланковците? :lol:
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Последния пост ( преди моя ) няма нищо с автора : D
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Ако бяхте разгледали по-добре обявата щяхте да видите, че скайпа, който съм дал за контакт е - face_book_services

ПС: Приемам поръчки !
Има, защото ми се струва несериозно.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Поръчах на колегата да ми развие още две странички и останах изумен от резултата - феновете се увеличиха двойно и като цяло самата активност на страницата се изтреля в небесата и висчко това за нищо време ! Горещо го препоръчвам !!! Единствения сериозен човек в този форум, който предлага тази услуга !
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

ПРОМОЦИЯ! Денонощна поддръжка на фейсбук страници - 30 лв. за 1 месец !

Skype: face_book_services
 

Горе