Поддържане и развитие

От: Поддържане и развитие

Ето въпросите (дано не съм пропуснала някой потребител с въпрос):

Какво точно представлява услугата. Интересуваме за форуми.

Плс, драски ми на лично какво точно представлява популяризацията и извършваш ли за чуждестранни сайтове.

Какво означава "развиване на сайтове"? СЕО или писане на статии предлагаш ли? Какво точно ще правиш за тези 5 евро на месец? Дай повече информация, доста е голо така.

....Хората искат да чуят конкретно в цифри от кое и колко ще получат.
- за колко време е услугата?
- колко време ще се отделя за сайт/фен страница на ден?
- в колко социални мрежи ще се публикува за Х време?
- ти ли си мислиш описанията? Уникални ли ще са?
- колко публикации на ден ще има във фен страниците?
- кога ще се пускат тези публикации във фб страниците?
- на каква тематика ще са публикациите?

Имам сайт за почивка в България, който върви с ФБ страница.
Би ли ми казала конкретно за него какво точно означава поддръжка и развитие?
Ще качваш уникални статии, ще пишеш коментари или нещо друго?
Моля те, дай ми оферта тук в темата какво точно ще се включи в услугата?
Предпочитам да ми отговориш тук, а не на ЛС, за да може и другите колеги да са наясно какво точно предлагаш!

Колко ще са дълги статиите и на каква тема ще бъдат?
Какво значи популяризиране във фейсбук в 10-20 профила на ден?

Уникалните публикации от колко думи са?

1.Кога се плаща, преди или след изпълнението на услугата?
2. Давам ти една страница да се занимаваш с нея - какво по-точно включва това : и тия ФБ профили какви са, защото и аз мога да нацвъкам 20 ФБ профила за нула време, ама ако са с по 20 приятеля, каква файда имам от цялата работа?

За страници във Феиса на Английски, приемаш ли?
 
От: Поддържане и развитие

Pisara е права.
Никой не се заяжда с теб. Напротив добронамерени сме.
В този форум, 90% от потребителите развиват свой интернет бизнес, а също така предлагат и различни услуги, в зависимост от това кой какво може. Едни пишат статии, други изработват банери и лога, трети програмират, четвърти се занимават със SEO и т.н. В общи линии днес може да си купувач, а утре да си продавач на услуга. Зависи какво ти трябва.
Тук всички сме като едно голямо семейство и винаги гледаме да си помагаме, кой с каквото може.
Всички, които ти зададохме въпроси искаме да ни дадеш повече информация, защото офертата ти е неясна и подвеждаща. Така и не отговори на въпросите, а само копираш първия пост.
А като информация очакваме да ни кажеш как точно ще поддържаш сайтовете или форумите. Просто опиши в първия си пост какво точно представлява услугата.
Примерно:
Администриране на сайт - всекидневно се качват по 2 уникални статии с дължина до 500 думи. Правят се мета тагове, слагат се снимки, линкове и т.н. Подбират се подходящи ключови думи и заглавие на публикацията, която да е ревалентна с останалото съдържание на сайта. Всяка статия се публикува на фен страницата на сайта във ФБ, Google + и други, след което се шерва от няколко различни профили с поне 1000 приятели. Отделно се администрира и фен страницата с качването на няколко подходящи поста от сайта, които има за цел да привлекат повече фенове. Това означава, че не е достатъчно да споделиш един линк, а да накараш хората да влязат в сайта и да ги задържиш там.
Мога и още да изброявам...
 
От: Поддържане и развитие

Очаквам ви :)

Госпожо/госпожице Димова, моля, отговорете с подробности на този, този, този и този въпроси, за да разбера какво точно предлагате, и обещавам да Ви наема на двойна цена, от посочените от Вас.

В противен случай ще смятам офертата и отговора Ви за подигравка спрямо нас и губене на нашето време!
 
От: Поддържане и развитие

Благодаря ви, че ме заляхте негативизъм.Явно начинаещите фрийлансъри нямат никакъв шанс тук.Това беше от мен, всичко добро.
 
От: Поддържане и развитие

Интересува ме опцията за сайт. Вие казвате, че качвате по 2-3 публикации на ден. Значи, една нормална статия, която да става за нещо и да има шанс сайта да се класира в серпа е в рамките на около 500 думи. Т.е. вие качвате по 2-3 статии на ден, казвате, това за месец от 30 дни прави между 60 и 90 статии. Цената за написването на качествена статия е минимум 4-5 лв. за около 3 лева може да се намерят и некачествени статии, и от цена около 1-2 лева има безкрайно количество статии с долнопробно качество.

И значи Вие искате да кажете, че сте готова за 5 лева на месец да качите 60 до 90 статии в сайт, като реалната цена на тези статии е да кажем в границите на 120-300-400-500 лева?

Звучите несериозно!

Тези статии как са написани? Какво е съотношението снимки/текст в статиите? Уникалност на статиите? Брой думи във всяка една статия? Разбирате ли и можете ли да правите статиите в он пейдж seo?

Това са само някой от въпросите, които интересуват мен и всички които Ви питат. Смятате, че не даваме шанс на новите, но в същото време се държите високомерно и не знаете какво да предложите и как да аргументирате офертата си.

И крайно време е да разберете, че нашите сайтове са ни скъпи и търсим само най-доброто за тях, независимо на каква цена, и че в никакъв случай няма да приемем някой да работи в нашите сайтове за без пари или на ниски цени, ако той не знае какво прави и при евентуална заплаха да съсипе нашия труд и нашите сайтове.

Вече Ви казаха - ако се аргументирате добре, то ще имате много поръчки, много от колегите ще са готови да Ви наемат не за 5, а за 50 лв. на месец, но да знаят, че човека който работи по техния сайт няма да го съсипе!
 
От: От: Поддържане и развитие

...
Администриране на сайт - всекидневно се качват по 2 уникални статии с дължина до 500 думи. Правят се мета тагове, слагат се снимки, линкове и т.н. Подбират се подходящи ключови думи и заглавие на публикацията, която да е ревалентна с останалото съдържание на сайта. Всяка статия се публикува на фен страницата на сайта във ФБ, Google + и други, след което се шерва от няколко различни профили с поне 1000 приятели. Отделно се администрира и фен страницата с качването на няколко подходящи поста от сайта, които има за цел да привлекат повече фенове. Това означава, че не е достатъчно да споделиш един линк, а да накараш хората да влязат в сайта и да ги задържиш там.
Мога и още да изброявам...

Може ли да изброиш, ако имаш желание, когато ти остане време? Благодаря.
 
От: От: Поддържане и развитие

Може ли да изброиш, ако имаш желание, когато ти остане време? Благодаря.
Лили, не разбрах каква връзка има въпросът ти с темата?
Странникът май е отговорил на питането ти.
Поддръжката на сайт изисква много работа и много четене. Отделно фен страницата също трябва да е интересна, защото и от там идва немалка част от трафика. Това, което искаш да изброя се казва Интернет маркетинг и реклама и включва много елементи.
 
От: От: Поддържане и развитие

Лили, не разбрах каква връзка има въпросът ти с темата?
Странникът май е отговорил на питането ти.

Интересува ме за мета-таговете, он пейдж сео. Мисля, че мога да предложа подобна услуга, обаче не съм запозната след написването и качването на статиите какво се прави, макар че горе-долу се насочих къде да чета във форума. Мога да си подбера ключови думи и заглавие, да проверя за уникалност, да публикувам във фейсбук и пр., но съм сигурна, че не е само това.
 
От: От: Поддържане и развитие

Интересува ме за мета-таговете, он пейдж сео. Мисля, че мога да предложа подобна услуга, обаче не съм запозната след написването и качването на статиите какво се прави, макар че горе-долу се насочих къде да чета във форума. Мога да си подбера ключови думи и заглавие, да проверя за уникалност, да публикувам във фейсбук и пр., но съм сигурна, че не е само това.
Ако ме питаш къде се слагат мета таговете, всеки сайт има допълнителни /разширения/ плъгини, с помощта на които се качват мета тагове за заглавие и описание. При някои сайтове са вградени. Зависи на каква платформа са направени. На снимките също се качват подобни тагове, за да ги намери Гошко. Едва ли ще мога да ти обясня с няколко думи как се прави SEO. Сложно е и нещата не са малко. Виж тук за повече информация.
 
От: От: Поддържане и развитие

Ако ме питаш къде се слагат мета таговете, всеки сайт има допълнителни /разширения/ плъгини, с помощта на които се качват мета тагове за заглавие и описание. При някои сайтове са вградени. Зависи на каква платформа са направени. На снимките също се качват подобни тагове, за да ги намери Гошко. Едва ли ще мога да ти обясня с няколко думи как се прави SEO. Сложно е и нещата не са малко. Виж тук за повече информация.

Мерси :) Аз си въобразих, че щом за 5 лева се прави, значи е лесно :) Лека вечер :)
 
От: Поддържане и развитие

Димова, очаквам да се свържеш с мен, че ми трябва фейсбук страница.
 
От: От: Поддържане и развитие

Мерси :) Аз си въобразих, че щом за 5 лева се прави, значи е лесно :) Лека вечер :)

Ако това те интересува тези теми ще са ти от полза:

Изграждане На Съдържание, Заглавие И Мета Тагове За Търсачки
SEO за начинаещи от Предприемач.ком 2013
 
От: От: Поддържане и развитие

Мерси :) Аз си въобразих, че щом за 5 лева се прави, значи е лесно :) Лека вечер :)

Зависи какво имаш предвид, че е лесно. Примерно - за мен е лесно, елементарно и не ми отнема никакво време, но аз знам какво да правя. А който не знае - може и с часове или дни да го прави и пак да не се справи.

Но пък знай, че точно тези знания се ценят много, много пари - имам предвид три и четирицфрени суми, че и повече... .
 
Re: От: Поддържане и развитие

За сайта средно по 2-3 уникални публикации на ден, популяризиране във фейсбук в 10-20 профила на ден.

Не се занимавайте с тази и тя е от мамите явно, идва тук, предлага някакви скапани услуги за 10 лева,
и ме е насрала с лс-та при положение че не и отговарям тя пак си праща.
И на всяка тема се лепва и се предлага за 10 лева,
ебати подръжката ще е за десетара.

И търпях я търпях я, но днес чак ми лепнала червено репче / сиво :)/.

Бива ли да са такива изкукали?
Една друга и тя я гледам скача на бой чак да и дадат 100 лева капаро и да започвала, и се пеняви, като я питат за какво иска пари и тя не знае.
Но иначе налита на бой чак.

Спокойно бре мамита? кое ви изнервя толкова не разбирам, но не се прави так, никой не ви е виновен за целулита и кривите крачета.
От безпаричие ли са тези нерви от какво не разбирам?
 

Горе