Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Извинявам се че пак пиша тук, но още нямам право на Лични - от съобщението ти не видях скайп-а ти, а само някакъв сайт, който се продава ... :)
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Извинявам се че пак пиша тук, но още нямам право на Лични - от съобщението ти не видях скайп-а ти, а само някакъв сайт, който се продава ... :)

Скайпът е www.mp3-label.info - това е потребителското име.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Предлагам възнаграждение , ако някой ми реши 1 много голям проблем , който е често срещан.
Някои хора вече са намерили решение на проблема с орязани рийч от фейсбук тоест са открили топлата вода , как отново да достигат до повече хора публикациите.
Срещу тази информация ще дам малко възнаграждение , което е 4 фейсбук страници с общ брой над 150 000 фена.
Извинявам се за спам съобщението пиша по тема , в която мисля , че може да бъде намерен отговор на търсенето ми. Поздрави.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Предлагам възнаграждение , ако някой ми реши 1 много голям проблем , който е често срещан.
Някои хора вече са намерили решение на проблема с орязани рийч от фейсбук тоест са открили топлата вода , как отново да достигат до повече хора публикациите.
Срещу тази информация ще дам малко възнаграждение , което е 4 фейсбук страници с общ брой над 150 000 фена.
Извинявам се за спам съобщението пиша по тема , в която мисля , че може да бъде намерен отговор на търсенето ми. Поздрави.

Направи си нови likejacking страници.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

И докога така ? имам 1 000 000 + продадох над 5 000 000 последните 2 месеца аз ще си направя още 20 000 000 , но се губи смисъла , като всяка една за*бава ! Ако успея да ги събудя ще е целия фейсбук мой ! :Дддд
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

И докога така ? имам 1 000 000 + продадох над 5 000 000 последните 2 месеца аз ще си направя още 20 000 000 , но се губи смисъла , като всяка една за*бава ! Ако успея да ги събудя ще е целия фейсбук мой ! :Дддд

Всяко нещо иска инвестиция - усилия, пари и т.н. Пак е добре, че ФБ предоставя опция да изкарваш пари.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Може ли да ми пратиш едно лс за скайп да се разбереме?
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

И докога така ? имам 1 000 000 + продадох над 5 000 000 последните 2 месеца аз ще си направя още 20 000 000 , но се губи смисъла , като всяка една за*бава ! Ако успея да ги събудя ще е целия фейсбук мой ! :Дддд

Решението на този проблем към днешна дата е много трудно... След мизериите от страна на ФБ.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Здравей,
имам три страници, за които бих искал поддръжка, стига да можеш, разбира се. Можеш ли на лично да ми пратиш условията - как се поддържа, с каква честота и тн.., цена и линк към някоя поддържана от теб страница?
Благодаря ти предварително.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Колко поста на месец включва поддържането на 1 страница? Каква е цената? Пиши ми на лично съобщение.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Хора, ако не представлява проблем, пишете на скайп, че тук пропускам някой все:
skype: www.mp3-label.info
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

На мен не ми е удобно в скайп, по-удобно ми е на лично съобщение.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Колко поста на месец включва поддържането на 1 страница? Каква е цената? Пиши ми на лично съобщение.

Само постове мога да предложа, аз лично, от 5 до 10 : )
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Хора, ако не представлява проблем, пишете на скайп, че тук пропускам някой все:
skype: www.mp3-label.info


Писах ти на скайп, но нещо нямам отговор, можеш ли да погледнеш?
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Писах ти на скайп, но нещо нямам отговор, можеш ли да погледнеш?

Тази вечер ще ти отговоря, че днес съм по задачи. Мерси за търпението.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Проявявам интерес , моля ценя на лично.
 
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Търся човек за поддръжка на Фейсбук страница. Темата е детски дрехи cocoa-bg.com Всичко свързано с това - интересни, оригинални и провокативни постове. Предпочитам хора с опит в областта.
Задължително условие е всеки кандидат да изпрати по-един оригинален, изцяло направен от него идеен пост на ЛС. Не се съмнявайте в почтеността ми!!!
Заплащането и заетостта ще е според резултатите, колкото по-добре се справяте - толкова по ценени ще бъдете. Успех на всички!!!
Тел: 0890201719 Жоро
 
Последно редактирано:
От: Поддържане на фейсбук страници (ЦЕНИ - НАРОДНИ)

Здравейте, интересувам се от поддръжка на фейсбук страница, моля свържете се с мен: 0885208216
 

Горе