Подкрепете ме в името на Любовта

DOPO

New Member
Здравейте съфорумци.

Признавам си, че не съм много активен във форума и повече чета и гледам мненията , отколкото да вземам активно участие, но
ето че настана времето да ВИ помоля за подкрепа в един международен фотоконкурс, в който участвам.

Приятелката ми, която следва извън България, реши да ме изненада с наша снимка, която участва за праздника Св.Валентин.

Искам да Ви помоля, всеки който прецени и има желание да ме подкрепи. Единственото, което трябва да направи е само да
натиснете на бутончето "Понравилось" под снимката ни на долупосоченият линк.

Ето го и линка.

http://www.relax.by/lyubov_i_mechty/

Благодаря Ви искрено за подкрепата и обещавам да Ви уведомя за развитието на конкурса, още следващият Вторник (14.02) и
да се отблагодаря по мой си начин на всеки подкрепящ.

Нека всеки гласувал напише тук просто +1 - и общите гласове до момента, в поста си, а аз ще знам кой е и ще актуализирам
по-етапно.

Заедно можем и Аз се нуждая много от вашата поддръжка.

Сергей
 
От: Подкрепете ме в името на Любовта

Мързи те да напишеш едно мнение, а всички трябва да ти харесваме мазната физиономия. Не, не предлагаме ПОДДРЪЖКА. Само ПОДКРЕПЯМЕ тези, които го заслужават.
 
От: Подкрепете ме в името на Любовта

И аз цъкнах:) Забравих кой подред ....
 
От: Подкрепете ме в името на Любовта

Мързи те да напишеш едно мнение, а всички трябва да ти харесваме мазната физиономия. Не, не предлагаме ПОДДРЪЖКА. Само ПОДКРЕПЯМЕ тези, които го заслужават.

Не пречи на любовта бе, грубиянин такъв:)
 
От: Подкрепете ме в името на Любовта

Благодаря ви приятели. Много се радвам за подкрепата Ви тук.
Повярвайте ми, всеки гласувал тук ще намеря начин да му се отблагодаря.
 
Re: От: Подкрепете ме в името на Любовта

Повярвайте ми, всеки гласувал тук ще намеря начин да му се отблагодаря.

Понравилось
220

Аз искам гола снимка. Ако си пуритан-ревнивец или предпочиташ да минеш тънко с твоя снимка май е по-добре да не ми се отблагодаряваш

ех, либоффф 8)
 
От: Подкрепете ме в името на Любовта

Понравилось 239

Малко ви трябва да задминете първите :) Каква всъщност е наградата в конкурса?
 
249 да са ;)
 
От: Подкрепете ме в името на Любовта

Епа кликнах що да не кликна.
 
От: Подкрепете ме в името на Любовта

+1

Понравилось
282

Успех!

Страхотни сте приятели, много съм Ви благодарен за подкрепата, която ми оказвате.
Заедно сме единни в името на Любовта!
 

Горе