Подобие на bit.ly ?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Искам да пусна 1 линк в bit.ly и да взема от него 10 различни "малки" линкчета.
Тоест, искам 1 линк, да го следя под 10 различни урл-та..



Пример:
това е моя сайт (моят-сайт.ком/моята-игра) и искам да "раздробя" главния линк на 5 под линка, с който мога да следя какви кликове на ЕДИН линк от различни места.

bit.ly/моята-игра1
bit.ly/моята-игра2
bit.ly/моята-игра3
bit.ly/моята-игра4
bit.ly/моята-игра5

и пускам bit.ly/моята-игра1 в една фейсбук група, и почвам да следя какъв трафик идва от тази фейсбук група.
След това пускам bit.ly/моята-игра2(който дефакто е същия като bit.ly/моята-игра1) в друга фейсбук група и почвам да следя трафика от тази фейсбук група.

Защото в момента bit.ly ми съкращава 1 линк супер, но като пусна СЪЩИЯ линк ОТНОВО да ми бъде "съкратен" за да мога да го проследя в друга фейсбук група, и не става.. остава си първия линк.. тоест всички кликове се трупат на 1 линк...
А аз искам да проследя от 5те фейсбук страници, коя ми носи най-добър трафик, за да знам другият път къде да рекламирам :)

Мисля, че горе долу ме разбрахте..? :lol:

Ако не сте ме разбрали, ще пробвам да обясня на ново..

Поздрави,
Симеон
 
От: Подобие на bit.ly ?

Не те разбрах много-много, но ето ти едно "подобие" - dinky.in
.... Ся ще го видя..

Става въпрос, че в bit.ly може да следиш само 1 линк. Аз искам този линк да го раздробя на 5 под линка и да ги следя всички.
Тоест примерно да стане нещо такова:
моят сайт www.моят-сайт.ком/моята-игра

Искам този линк да го сложа ПЕТ пъти в някой сайт и да го следя. Да стане ето такова:

www.bit.ly/моята-игра-фейсбук-реклама
www.bit.ly/моята-игра-гуугле-реклама
www.bit.ly/моята-игра-форумна-реклама
www.bit.ly/моята-игра-реклама-по-скупе
и т.н.

Този линк моят-сайт.ком/моята-игра да бъде разделен на 5 под линка, и да го следя.. Тоест, ако пусна www.bit.ly/моята-игра-фейсбук-реклама в една фейсбук реклама да видя колко човека ще цъкнат на линка ми. В същото време ще съм пуснал www.bit.ly/моята-игра-гуугле-реклама(който дефакто е същия линк като първия) и ще си следя рекламата от гуугле и т.н.

Сега вече ок ли е?
Не знам как да го обясня баси :(
 
От: Подобие на bit.ly ?

Примерно:

моят-сайт.ком/моята-игра?ref=facebook
моят-сайт.ком/моята-игра?ref=google

и т.н. Bit.ly ще ти генерира нов съкратен линк.
 
От: Подобие на bit.ly ?

Твоят сайт е goo.gl
най добре е с гугълския ти акаунт, така ще си следиш кликванията и може да си изкараш много варианти на 1 линк
 

Горе