Поздравления, че спечелихте 650 000 евро (някой друг да е спечелил) ?

webmast367

Well-Known Member
Гледам ей сега на мейла едно спамче, което не се сдържах да не прегледам... все пак пише - Поздравления, че спечелихте 650 000 евро
:D


Съобщението гласи:

Поздравления, че сте спечелили 650 000 евро в месечните равенства за Евро Милиони / Google Промоции, проведени на 29 юни 2018 г.

Свържете се с нашия агент по исковете Email: [email protected]

Въведете лични данни:
1. Пълно име:
2. Адрес:
3. Пол:
4. Възраст:
5. Професия:
6. Телефон:

Робърт Автандилайн
Онлайн координатор


Няма линкове или връзки :D
 
за последните 10 години поне от 100 такива съм са напечелил
 
От бюрото на:
Н Робърт Автандилайн
ПЛАЩАНЕ ЦЕНТЪР ДЕК
Абонати от чужбина агент
EUR Милиони лотария насърчаване на регионалните офис.
101 Старата Глостърска улица, град Лондон.

Внимание,

Вашата поща е прочетена, бих искал да ви поздравя още веднъж при появата ви като един от победителите в лотарията на Million Euro / Google Lottery, която се проведе тук в Лондон. Също така искаме да Ви информираме, че законно сте спечелили лотарията. моля, обърнете внимание, че произволните селекции на физически лица / организации, които са изтегляни автоматично от милиони потребители на интернет и кредитни карти в целия свят и вашият имейл е съставен сред щастливите получатели, така спечелихте сумата.

Моля, обърнете внимание, че изискваме информацията, която не е включена в списъка, за да позволи на нашата банка-платец да започне да ви издава Вашата печеливша награда във вашата страна.

Въведете лични данни:
1. Пълно име:
2. Адрес:
3. Пол:
4. Възраст:
5. Професия:
6. Телефон:

При получаване на потвърждението по електронна поща ще бъдете уведомени от банката ни за издаването на наградата ви за победител.

Поздравявам още веднъж.
Благодаря Ви за съдействието
С Най-Добри Пожелания
Н Робърт Автандилайн
 
Аз така си купих апартамента в Лозенец. Хвала на тези добри хора!
 
Аз така си купих апартамента в Лозенец. Хвала на тези добри хора!
:D Браво.. аз им казах да си ги наврат в гъзлетата! с 650к евро мислят че ще ме впечатлят хахах смешки - пари за солетки са тва :d
 
Малко са :D . Аз съм печелил 70% от акциите на Кока Кола поради заболяване на собсвеника.
 
Е няма ли да почерпиш поне :D


Щях, но им казах да използват печалбата ми благотворително "да си купат 1 контейнер с вибратори и да си ги засилят в задницата" :D
 
ПОЗДРАВЛЕНИЯ.............................


Имаме удоволствието да Ви информираме за освобождаването на наградата ви на 16 Юли 2018 г. от програмиста на Австралийския международен лотария.
Което е изцяло базирано на електронен подбор на победителите, използващи техните имейл адреси, вашето име е приложено към номер на билет 575061725 8056490902 сериен номер 6741137002 партиден номер 8056490902/188
.
Тази партида изтегля щастливите номера по следния начин: 4-13-33-37-42bonus номер 17, което следователно спечели лотарията във втората категория. С настоящото сте одобрени еднократна сума от US$6,000,000.00 в паричен кредитен файл ref ILP / HW 47509/02 от общия паричен награден фонд
US$48,000,000.00( ЧЕТВЪРТ ОСМА МИЛЪК САМО ДОЛЪРИТЕ НА СЪЕДИНЕНИТЕ ЩАТИ) , Споделихме сред осем щастливи победители в тази категория.

Ехааа, те сега станах баровец :D
 
ПОЗДРАВЛЕНИЯ.............................


Имаме удоволствието да Ви информираме за освобождаването на наградата ви на 16 Юли 2018 г. от програмиста на Австралийския международен лотария.
Което е изцяло базирано на електронен подбор на победителите, използващи техните имейл адреси, вашето име е приложено към номер на билет 575061725 8056490902 сериен номер 6741137002 партиден номер 8056490902/188
.
Тази партида изтегля щастливите номера по следния начин: 4-13-33-37-42bonus номер 17, което следователно спечели лотарията във втората категория. С настоящото сте одобрени еднократна сума от US$6,000,000.00 в паричен кредитен файл ref ILP / HW 47509/02 от общия паричен награден фонд
US$48,000,000.00( ЧЕТВЪРТ ОСМА МИЛЪК САМО ДОЛЪРИТЕ НА СЪЕДИНЕНИТЕ ЩАТИ)
, Споделихме сред осем щастливи победители в тази категория.

Ехааа, те сега станах баровец :D

Ба мааму... ти изби рибата ле... :D аз с мойте 650к евро де съм тръгнал да се радвам ... :D Е ти вече си длъжен да почерпиш... :D

Честито на печелившите ! :D
 
Излезе ми късмета най-накрая :D Ще паля към Австралия с куфарите :D

Колега, защо са ти куфари? Нали си късметлия, ще си купиш всичко нужно там. И бъбрек ако ти е необходим :D
 

Горе