Познавате ли някой от Америка или САЩ

danko6

Well-Known Member
Познавате ли някой от Америка

Някога съм бил тъпичък и темата сега не е актуална :D
 
Последно редактирано:
От: Познавате ли някой от Америка или САЩ

Нали имаше приятел от USA?
 
От: Познавате ли някой от Америка или САЩ

Имам но ми трябва още някой.
 
От: Познавате ли някой от Америка или САЩ

Трябва ми някой пич който е от Америка или САЩ

в смисъл дали е от Мексико или от Канада няма значение ?

Как си представяш някой да се дне да се занимава с глупостите ти ?
Абе как я мислите тая работа бе деца? хубаво че се стараете.. ама след година две като се замислите какви глупшости сте мислили и какви планове сте правили - ще ви е срам ...
НЯМАДА ТИ ОБЯСНЯВАМ защо и как и т.тн. ще е хубаво да пробваш за да усетиш сам и дано си вземеш поука занапред :)
Разбирам как в главата ти се мотаят едни възли едни планове-контики... така ши стане това така онова така и там тако и после така
и едва ли не вече предвкусваш как ще караш яхтата някъде по бахамско и путитата и швепстер с лед ще пиеш и детско шампанско...
ама нема да стане така
колко човека искаш да ти кажат?
 
От: Познавате ли някой от Америка или САЩ

Забрави за човека от америка. Регистрирай БГ фирма с американско звучене нещо от родът на Орегон Директ Шипинг ЕООД или каквато и да е друга простотия важното е да обясниш и да лови декиш че е дъщерна фирма на Американската и че сте я регистрирали в БГ за да може да обмитява стоките на митница и да ги разпределя по клиенти. С този ход получаваш обаче два ефекта първо не ти трябва американец а и клиентите ще може да ти превеждат парите по банков път евтино защото ако трябва да ги превеждат в чужбина е скъпо . Вторият ефект е че си забиваш един голям четвъртит с поддръжката на фирмата в БГ - осигуровки данъци и всякъкви други простотии дето не може и да се сетиш.
Виждам че имаш желание но както и Амун ти е казал тази работа е доста безпереспективна, но понеже няма да се откажеш докато се убедиш че е така ти предлагам да направиш следният експеримент. Направи си БГ магазин има доста готови решения на ЗЕН КАРТ качи стоките напиши че се плаща при доставака и че стоките идват на другият ден след поръчката и седи и брой поръчките без да ги изпълняваш просто не се обаждай на клиентите или им се обаждай и казвай че в момента не работите и тн. Целата е да видиш дали има интерес след което правиш реалните неща за които говорихме.
Имай в предвид че ако го направиш това ще останеш доста разочарован от броя на поръчките независимо от това че даваш по ниски цени и тн. просто както и СПИ в другата тема ти каза БГ пазара не е узрял и му трябват поне още няколко години за да наподобява поне от части от това което е в УК или УСА в момента. Но пък тези който започнат сега след няколко години ще водят с по една обиколка тези които започват тогава
 
От: Познавате ли някой от Америка или САЩ

Трябва ми някой пич който е от Америка или САЩ

в смисъл дали е от Мексико или от Канада няма значение ?

Как си представяш някой да се дне да се занимава с глупостите ти ?
Абе как я мислите тая работа бе деца? хубаво че се стараете.. ама след година две като се замислите какви глупшости сте мислили и какви планове сте правили - ще ви е срам ...
НЯМАДА ТИ ОБЯСНЯВАМ защо и как и т.тн. ще е хубаво да пробваш за да усетиш сам и дано си вземеш поука занапред :)
Разбирам как в главата ти се мотаят едни възли едни планове-контики... така ши стане това така онова така и там тако и после така
и едва ли не вече предвкусваш как ще караш яхтата някъде по бахамско и путитата и швепстер с лед ще пиеш и детско шампанско...
ама нема да стане така
колко човека искаш да ти кажат?

Това е мотивация :D
 
От: Познавате ли някой от Америка или САЩ

Като погледна какви тъпотии съм писал преди 6 години такъв срам ме хваща :D Само дето не виждам и смисъл от вдигане на такива стари тема с безсмислени коментари ?
 

Горе