Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано.

От: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано.

Здравейте хора, тези от Адсенс тотално са изтрещели. Днес получавам писмо, че

Google ads may not be placed on pages with adult or mature content. This includes, but is not limited to, pages with images or videos containing:

Strategically covered nudity
Sheer or see-through clothing
Lewd or provocative poses
Close-ups of breasts, buttocks, or crotches

И ми дават за пример страница, в която бях сложил тази картинка: http://images.f-e-n.net/all/2013/05/23/33cf5f3dca7b142b9efcca383a17caa0.jpg

Статията е с инфо за предстоящ концерт на въпросната Ann G, която е на снимката и най-малкото целта е да е нещо еротично... На всичкото отгоре публикацията е от преди 3 години. Хубаво, изтрих статията, но при положение, че вече имам над 50 000 статии в моя сайт, бас държа има поне още 100-ина с подобни снимки. Ще ми отнеме сигурно 10 часа да преровя всичко, ако не и повече. Въпросът ми е, ако знаете, след като съм изтрил въпросната страница дали проблемът ще е решен и имате ли наблюдения грубо колко предупреждения може да получи сайт, преди да му спрат рекламите. Аз съм навит да ми пращат предупреждения и да трия "проблематични" странички до безкрай, но не и да се ровя едно по едно кое какво е... Как мислите, може ли примерно едни сайт да получи 10-20 предупреждения, да изтрие всичко, посочено в конкретните предупреждения и да продължи да работи с Адсенс? Или след едно-две предупреждения следва балтията.
 
Последно редактирано:
От: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано.

Трий всичко подобно. Минавал съм през това и ми се е налагало да затрия 1/3 от снимките на даден сайт. Правилата винаги са субективни, зависи кой те проверява.
 
От: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано.

Благодаря ти за съвета. Чудя се дали още сега да се хвана да търся подробно, или по-добре да видя след 72 часа как ще реагират. Наистина не знам дали тези съобщения се генерират автоматично и след като страницата вече я няма - "няма проблем" или някой конкретно те проверява... Също се чудя дали тези предупреждения може да валят до безкрай, стига да реагираш адекватно, или по някое време вече ти спират рекламите.
 
От: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано.

Здравейте, колеги!
Вчера и мен ме сполетя същият проблем, деактивираха ми рекламите:

Здравейте,
Този имейл има за цел да Ви уведоми, че понастоящем един от уебсайтовете Ви не спазва програмните правила на AdSense, в резултат на което показването на реклами за него е деактивирано.

Идентификационен номер на проблем: 22178110

Показването на реклами е деактивирано за:име-на-сайтаcom

Примерна страница, където има нарушение:http://име-на-сайта.com/статия.html

Изисквано действие: Проверете дали останалите сайтове в профила Ви спазват правилата.

Текущо състояние на профила: Активен

Изтрих всички подобни статии и им писах .. надявам се вече да нямам такива ядове ;с
 
Последно редактирано:
Преди малко получих подобно писмо... виждам, че от 5 години никой не е писал в темата, но ето сега ще я вдигнем
Ето какво се случи:
Получих този кофти email...
Влизам на паника в профила и всичко е наред, нямам надписи или нещо претесняващо, отивам на правилата и т.н - всичко си е наред
Рекламите на този сайт които уж са спрели, си работят?!
Изтрих дадената статия и сега погледнах какво пише в нета и намерих тази тема...
Чудя се да ли да им пиша нещо или да си оставя нещата... щом си работят и в профила няма известия?
* Намерих в профила къде са всички "Съобщения" - няма го този email който получих... някои да не си прави кофти шега...
 
Преди малко получих подобно писмо... виждам, че от 5 години никой не е писал в темата, но ето сега ще я вдигнем
Ето какво се случи:
Получих този кофти email...
Влизам на паника в профила и всичко е наред, нямам надписи или нещо претесняващо, отивам на правилата и т.н - всичко си е наред
Рекламите на този сайт които уж са спрели, си работят?!
Изтрих дадената статия и сега погледнах какво пише в нета и намерих тази тема...
Чудя се да ли да им пиша нещо или да си оставя нещата... щом си работят и в профила няма известия?
* Намерих в профила къде са всички "Съобщения" - няма го този email който получих... някои да не си прави кофти шега...

Това писмо което си получил от поща на адсенсе ли е или някаква странна, и там пишат, че спират рекламите на статия, цял саит или на профила, дане е само на някои пост, ако е така няма страшно, но щом си работи няма проблем не вярвам да доиде писмо а да си работи всичко пък по-късно да го спрат, те не правят така ако имаше нещо просто да си изгорял и толкова.

Не се коси явно някои те бодалка или просто е някакъв бъг на автоматичната поща на адсенсе.
 

Горе