Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

mnnedialkov

Member
Знам, че в настройките за всеки рекл. код в Adsense, може да се настрой резервна реклама, но то е само за показване на линк и няма възможност да се визуализира код, например рекл. код от Easyads....

Някой знае ли някакъв PHP код, който да следи дали има покритие на рекламата от Adsense и ако установи, че няма, да покаже съотв. HTML код(в случая рекл. код на Easyads)

А, да не би да има подобен плъгин за Wordpress, защото работят именно с него?
Другия вариант е с Iframe на страница, която има рекл. код на Easyads и тази страница да я сложа в полето за резерн. реклама в Adsense, но това май няма им хареса от Easyads, така че ще търся варианта с PHP код или с плъгин да стане това! :)
Мерси предварително за указаната помощ! :)
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Какъв ти е проблема да си направиш един статичен html, в който да сложиш заместващия код и да сложиш линк към него в адсенса?
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Да и аз това написах по горе като вариант ... но надали ако сложа Easyads в този html, ще се хареса от екипа на компанията?
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Другия вариант е с Iframe на страница, която има рекл. код на Easyads и тази страница да я сложа в полето за резерн. реклама в Adsense, но това май няма им хареса от Easyads, така че ще търся варианта с PHP код или с плъгин да стане това! :)
Мерси предварително за указаната помощ! :)

И каква според теб е разликата ако го направиш с PHP код или с плъгин? Накрая нали се получава същия html? :D
Да не говорим, че трябва да изобретиш нещо способно да посети Алфа Кентавър димек server side да познаеш, че гошо няма да ти пусне реклама.

Да и аз това написах по горе като вариант ... но надали ако сложа Easyads в този html, ще се хареса от екипа на компанията?
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Явно трябва да им пиша от Easyads дали ще са против това, тяхната реклама да е в iframe...
И аз си мислех, че това начинание е сложно като изпълнение като код, но си помислих, че вече някъде е бил създаден подобен плъгин...
Мерси за помощта! :)
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Що не си сложиш някъв твой банер първо да видиш колко пъти изобщо се показва алтернативна реклама, преди да влизаш у филми как да питаш тоя или оня дали ще имат нещо против. :)
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Аз имам проблем , че примерно понякога адсенс не показва реклама и седи бяло поле. Как точно става номера в тези случаи да сложа изиадс примерно?
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Адсенс, и бяло поле? Никога до сега не съм виждал такова нещо.
Иначе, нали имаше опция , ако съвсем случайно няма реклами гугъл да показва реклами от алтернативна реклмна мрежа одобрена от тях, не ми се вярва изиадс като една от най-големите да не са одобрени.
Аз имам проблем , че примерно понякога адсенс не показва реклама и седи бяло поле. Как точно става номера в тези случаи да сложа изиадс примерно?
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Адсенс, и бяло поле? Никога до сега не съм виждал такова нещо.
Иначе, нали имаше опция , ако съвсем случайно няма реклами гугъл да показва реклами от алтернативна реклмна мрежа одобрена от тях, не ми се вярва изиадс като една от най-големите да не са одобрени.

Виж на някоя статия за оргазми примерно :-o
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Явно не ми се е налагало, кво да направим. :D
Виж на някоя статия за оргазми примерно :-o
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

И не само ... понякога една ... две думи са достатъчна в една прилична статия, да има бяло поле!
Дори и заради снимка, може да се получи проблем...
Що не си сложиш някъв твой банер първо да видиш колко пъти изобщо се показва алтернативна реклама, преди да влизаш у филми как да питаш тоя или оня дали ще имат нещо против. :)

Аз знам колко са ... все пак Гугъл показва всеки код колко процента покритие има банера и лесно можеш да изчислиш импресиите без реклама! :)
При мен са някъде м/у 1500-2500 импресии дневно и понякога на дадена страница и трите банера нямат реклама, а в други - само 1 от банерите е празен!
Малко е дребна загубата, но ако се сметне месечната загуба, се получава едно не приемливо число пари, което не бива да се губи! :)
Преди беше лесно - ползвах MyMall, а техния код беше именно във Iframe вид и беше лесно да се добави като резервна реклама!
Но от скоро вече я спряха тази афилейт програма ... уж защото имало измами!
Но според мен, май е защото вече са известни, за което именно е станало заради над, аифлиатите и сега вече не сме им нужни! :)
 
Последно редактирано:
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Естествено че и заради дума става. Примерно Смърт или някаква неприлична и въпреки , че сайта си е одобрен и има реклама , дадената страница седя бяло поле. Та как да се вкара кода на изиадс , като заместител в този случай и разрешено ли е от двете фирми - адсенс и изи ?
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Това което направих е следното. Създадох най елементарна хтмл страница с кода на изиадс. Качих страничката на хоста и сложих адреса на тази страница в полето алтернативна реклама (в адсенс рекламата) . Сега когато адсенсе не зарежда (преди показваше бяло поле) се зареждат рекламите на изиадс. Та към момента съм доволен , надявам се да нямам проблеми .
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Да ... и аз това имах в предвид! Адсенс нямат нищо против, но надали ще са доволни от Easyads да им се показват рекламите в IFrame.... :(
 
От: Показване на HTML код, когато Adsense няма покритие?

Да ... и аз това имах в предвид! Адсенс нямат нищо против, но надали ще са доволни от Easyads да им се показват рекламите в IFrame.... :(

Не съм ги питал...я разберат я не. Ако им е проблем ще ми пишат мейл и ще го махна , но сега е по-добре от бяло поле.
 

Горе