Покана за G+

mymall

New Member
Здравейте,
някой може ли да ме почерпи с една покана за G+ ?

E-mail е пусна на лично.

Благодаря!
 
От: Покана за G+

Г+ са претъпкани с хора, и за момента са не приемат хора и с покани даже. :)
Както може да прочетеш тук.
 
И аз мога да пусна някоя друга поканка. Който има нужда да драсне тук или ЛС.
 
От: Re: От: Покана за G+

Провери си пощата, би трябвало да имаш покана.

За сега няма, вероятно са спрели и пращането докато не отворят. :) Или просто ще се забави. Ако има пормяна ще пиша.
Много благодаря.
 
От: Покана за G+

Туко що получих поканата, и погледнах в сайта, Г+ вече е отворен.
Юруш.
 
От: Покана за G+

Вътре съм :) Това изглеждало яко. Много по-добро от всички останали опити на гугъл. За сега липсва простотията, която е обхванала фейсбук, дано да си остане и така.
 
От: Покана за G+

Който иска покана, нека ми напише мейла си в gmail на ЛС и директно пращам, за да стане по-бързо и лесно.
 
От: Покана за G+

Вътре съм :) Това изглеждало яко. Много по-добро от всички останали опити на гугъл. За сега липсва простотията, която е обхванала фейсбук, дано да си остане и така.

Е много ясно, като са копирали FaceBook :)

ако някой иска покана да ми пише.
 
От: Покана за G+

За копирането - има прилики, ама на мен повече ми допада, но не мисля, че ще има успеха на фейсбук. БДУ дали ще има ваучери за реклама там ? :D
 
От: Покана за G+

Какво и пука на кифлата от фейсбук за това що е серп? Не е ли то да се снимаш сам на огледалото в тоалетната/банята не е стойностно :)))

Ще има успех сред уеб мастерите според мен.
 
От: Покана за G+

Това с тия кръгове не е ли приятелите, само че класифицирани на "приятели", "по-приятели", "най-приятели" ? Аз така го разбирам :)
 
От: Покана за G+

Какво и пука на кифлата от фейсбук за това що е серп? Не е ли то да се снимаш сам на огледалото в тоалетната/банята не е стойностно :)))

Ще има успех сред уеб мастерите според мен.
Е тъй де. Сега ще се почне една търговия с хора, едно пренасочване... Кифлата даже няма и да разбере ко й се е случило, ама ще стане фенка и тук :)
 
От: Покана за G+

Имате ли проблем с добавянето на нови кръгове?
 
Къде пък пише, че гугъл плюс ще играе роля за серпа? Май бъркате двете понятия - гугъл плюс (социалната мрежа) и гугъл плюс едно (бутона)?

Имате ли проблем с добавянето на нови кръгове?
Не
 
От: Re: Покана за G+

Къде пък пише, че гугъл плюс ще играе роля за серпа? Май бъркате двете понятия - гугъл плюс (социалната мрежа) и гугъл плюс едно (бутона)?

Взаимосвързани са двете - на серпа влияят +1ците върху резултатите на хората от кръговете ти в Г+
 

Горе