Покер турнирче

Moko

Well-Known Member
Има ли покер маниаци тука? :) Правим едно фриролче с награда 100$ Засега е само едно - като уникален event, но ако се съберат повечко хора ще стане ежемесечно. Единственото изискване за тоя безплатен турнир е да се запишете през моя реф. линк, за да ви разпознае системата, защото тоя фрирол е само за моите играчи ;) Отделно всеки месец си има фрирол на покер системата за 5000$ :)

Регистрирайте се от тук и ви желая успех!
(ако ми обърнат внимание навреме, турнирът трябва да е в 20:00 часа тази неделя)

Успех на всички!
 
От: Покер турнирче

Преди време разцъквах, но не смятам да повтарям тази грешка. Всички "уроци", "мъдрости" и т.н. са... как да го кажа, празна работа!
Ще печелиш от хазарт само когато не го практикуваш ;)
 
От: Покер турнирче

:) Е, де да знам... Аз уж привличам клиенти, ама никой не е вкарал пари. И сега покер системата ми даде собствен фрирол. Става въпрос за Lucky Ace Poker. Ако наистина искате да си пробвате късмета - засега има 16 човека регистрирани през моя линк и не се знае колко точно ще вземат участие в тоя фрирол. Шансовете за печалба са големи, но пък не се знае и как точно ще се стигне до тегленето на тия пари :) Нали знаете - бонусите от хазартните системи трябва да се завъртят определен брой пъти и чак тогава се теглят.

Ако можех и аз самият да взема участие бих се пробвал :D
 
От: Покер турнирче

Moko, моля те запознай се първо с това как процедират покер компаниите онлайн и тогава обеснявай кое как се върти защото говориш пълни глупости. Това е приятелски съвет :)
 
От: Покер турнирче

Moko, моля те запознай се първо с това как процедират покер компаниите онлайн и тогава обеснявай кое как се върти защото говориш пълни глупости. Това е приятелски съвет :)

Защо да говори глупости ? маиче ти не си на ясно.. специално за Лъки Ейс парите спечелени от фрийролл трябва да се поиграе с тях за да се направят точки и да се изтеглат.. може и без депозит примерно с банков превод да си ги поискаш........... А има много други покери като б2б където дори и въртене не иска дирекно си теглиш , но там играят хиляди хора за мизерни пари и няма смисъл...
 
От: Покер турнирче

interfena, виждам че си капацитет в областта на покера и няма да споря с теб и ще чакам да те вида някой ден по евроспорт до светила като durr, Hanssen, Mike the mouth и тн :)
 
От: Покер турнирче

interfena, виждам че си капацитет в областта на покера и няма да споря с теб и ще чакам да те вида някой ден по евроспорт до светила като durr, Hanssen, Mike the mouth и тн :)
Тея само там ще си ги гледам.. :D
много сме далече от тяхното ниво :)
 
От: Покер турнирче

Забравих да пиша, за което се извинявам! Казаха ми че трябва да си избера дата която да е поне 10 дена напред и избрах 27 януари. Сега чакам отговор да видим дали ще го пуснат тогава, деба тъпаците...
 

Горе