Купувам: Покупка : Сайт за музика

Vulgar

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте колеги, имам приятел, на който му е мечта да притежава и да си развива сайт за музика. Ще помоля, ако има такива, които продават музикален сайт, да изпращат своите оферти на ЛЦ, с посещения и друга полезна информация. Нека сбъднем една мечта :)
Поставеният ми бюджет е около 800лв, а като изискване е сайта да е на Български.
 
От: Покупка : Сайт за музика

С този бюджет някой ще успее да направи един приличен сайт за музика с включено съдържание вътре. И това е вариант.

Ако го мислиш за подарък, имаш браво от мен.
 
От: Покупка : Сайт за музика

Здравейте колеги, имам приятел, на който му е мечта да притежава и да си развива сайт за музика. Ще помоля, ако има такива, които продават музикален сайт, да изпращат своите оферти на ЛЦ, с посещения и друга полезна информация. Нека сбъднем една мечта :)
Поставеният ми бюджет е около 800лв, а като изискване е сайта да е на Български.

Има доста сайтове, които се продават в форума и може да се впишат в бюджета. Аз също имам, но прихода на месец е, колкото обявения бюджет... Ако не намерите сайт и вдигнете бюджета мога да Ви продам готов, реализиран, носещ приходи сайт :) Успех
 
От: Покупка : Сайт за музика

Има доста сайтове, които се продават в форума и може да се впишат в бюджета. Аз също имам, но прихода на месец е, колкото обявения бюджет... Ако не намерите сайт и вдигнете бюджета мога да Ви продам готов, реализиран, носещ приходи сайт :) Успех

Колега ще се радвам да го споделиш на ЛЦ с цената, която му търсиш. Всичко хубаво струва парички :)

Ако все пак има колеги, които се занимават с изграждане на подобни сайтове, ще се радвам при желание от тяхна страна да споделят някой стар проект и какво, би струва като цена. Да го имам просто като опция.

Благодаря на всички :)
 
От: Покупка : Сайт за музика

Благодаря, на всички за предложенията. Поне за момента нямаше сайт, които да ми предложи това, което очаквам аз като функционалности се спирам на друго решение, а именно изработване на чисто нов такъв сайт. Моля, всички които имат опит в подобна сфера, с подобни тип сайтове, да ми изпратят на ЛЦ оферта. Благодаря на всички предварително :)
 
От: Покупка : Сайт за музика

Здравейте колеги, имам приятел, на който му е мечта да притежава и да си развива сайт за музика. Ще помоля, ако има такива, които продават музикален сайт, да изпращат своите оферти на ЛЦ, с посещения и друга полезна информация. Нека сбъднем една мечта :)
Поставеният ми бюджет е около 800лв, а като изискване е сайта да е на Български.

Да седне да си го направи сам, ще стане по-добре и по евтино от колкото да купува нов. Пък тази музика как и къде ще я продава, бийтове ли ще продава? И аз имам такъв приятел, то трудното е да намери къде да ги продава, сайта е детска игра. И друго, че не може да очаква да продава в БГ, тук с музика ако не си известен, пари не можеш да правиш. Ако е добър да продава в такива сайтове, не да си прави негов: http://audiojungle.net/
 
От: Покупка : Сайт за музика

Надявам се да не е в разрез с някое правило и се извинявам ако не е удачно моето мнение.
Моето предложение не е за сайт, а в случай че се намери някой, който ще направи сайта, мога да предложа 2 домейна, които смятам че ще са удачни за подобен музикален проект.
Домейните са LuckyBeat (dot) net и LuckyBeat (dot) me.
Ако имате интерес към домейните, моля предложете цена.
Поздрави и успех.
 

Горе