Покупка от emag.ro

Awesome

Active Member
Здравейте. Някой случайно да знае някакъв лесен начин за поръчка от emag.ro. Еконт ми предложиха някакъв вариант в който трябвало първо да платя стоката, пък тия да я пратят в техния офис пък не знам си кво, не звучи много ок за мен.
В случея става дума за лаптоп който там е 2,300 и нещо, тук е над 3,000 - нали щото сме си баровци и имаме пара
 
Здравейте. Някой случайно да знае някакъв лесен начин за поръчка от emag.ro. Еконт ми предложиха някакъв вариант в който трябвало първо да платя стоката, пък тия да я пратят в техния офис пък не знам си кво, не звучи много ок за мен.
В случея става дума за лаптоп който там е 2,300 и нещо, тук е над 3,000 - нали щото сме си баровци и имаме пара
Изчакай черния им петък, ако си бърз има готини оферти. (буквално за секунди)
 
От тамошния сайт не мога да поръчам в България колега, та затова ми беше въпроса как може да стане сега сделката. Тоя лаптоп няма да го пуснат на тая цена тука, проучих, прегледах на доста места цените, беше 2600 вчера в българия емаг, днеска е 3000 - не знам защо изобщо се занимавам с тия измекяри,ама в случая в румъния ми е много изгодна цената.
 
Имай предивид, че повечето чуждестранни сайтове не предлагат техника, защото не я застраховат при транспорта - именно затова искат предварително да платите
 
То аз да ида до Букурещ ше ми легне пак по-евтино отколкото оттука да си го купя, бахти
 
Точно за това се замислих и аз, дали не е по-добре направо да отидеш и да го вземеш?
бая ми е далече и не ми се ходи принципно ама май така трябва да направя, като гледам никой няма не може да свърши работа
 
Може ли да споделиш лаптопа? :)
 
При определени условия има начин да си поръчаш и да имаш и гаранция на продукта.
 

Горе