Ползвате ли газ?

Moko

Well-Known Member
Здравейте, колеги!

Правим една кратка анкета и ще съм много благодарен, ако отдели 1 минутка, за да я попълните :) Анкетата се попълва буквално за минутка.
Благодаря ви предварително!
Анкетата се намира тук

Код:
https://docs.google.com/forms/d/10C1NlAPFkormjzNfUAIwbDZS1qHoidETfmxKYFGI9gc/viewform
 
От: Ползвате ли газ?

Газифициран ли е Вашия дом? *

Отговор не и неможеш да изпратиш защото иска отговор и на другите въпроси. :)
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Ползвате ли газ?

Газифициран ли е Вашия дом? *

Отговор не и неможеш да изпратиш защото иска отговор и на другите въпроси. :)

ами отговоряш и на другите, така направих аз :)
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Ползвате ли газ?

Какво да им отговарям като нямат отговор :)

Ами отговори им уклончиво. Например:
Как бихте определили Вашето потребление на газ? *
Ниско
Средно
Високо
(избираш и 3те отговора)
:D
 
От: Ползвате ли газ?

Да, прави сте. Извинявам се!
Правихме няколко анкети и тая сме я омотали. Опитахме да я направим без препратки, че създава илюзията за много дълга анкета. Сега ще го погледна. Благодаря!

едит:
анкетата вече е поправена - ако не използвате газ, няма нужда да отговаряте на останалите въпроси :)
Благодаря ви още веднъж и извинявайте още веднъж! :)
Лека вечер на всички!
 
От: Ползвате ли газ?

Попълних анкетата. Достъпна е и без монитор с екранен четец. Според мен трябва да има поле за писане на последния въпрос, защото не може да се отговори само с оценка. Например аз не знам дали ми доставят газта в необходимата концентрация на кубичен метър или ми пълнят тръбите с въздух. Но как да проверя това?
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Ползвате ли газ?

И аз я попълних, надявам се да съм бил полезен.
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Ползвате ли газ?

Моят дом не е газифициран, обаче ползвам газ - имам газов котлон с онези малките газови бутилки. Потреблението ми е ниско (само за готвене на разни неща в тенджера - супи, варени картофи; иначе чай си правя в микровълновата - по-лесно е). Върши ми добра работа, като изключим факта, че трябва някой да ходи да го пълни (4 като удовлетворение съм гласувал) - много по-бързо се готви в сравнение с електрическа печка (докато загрее този котлон.... после докато изстине.... - с газ е много по-удобно: пускаш газа - има топлина; спираш газа - няма топлина).

Иначе цената не ми е проблем - 5. Заплащането отговаря на качеството - 7 (плащам за газ, получавам газ).
 
От: Ползвате ли газ?

Ние имахме газова печка до скоро и не съм доволен. Вярно, че загрява бързо, но пък сега е с един керамичен котлон, който загрява почти за същото време. Като цена също мога да кажа, че не излиза по-евтино. Всеки месец се зареждаше бутилка за около 25 лева и на котлона се готвеше само така. Сега като не е на газ, тока който плащаме е почти същия и не виждам разлика, може и да има някакви 5-10 лева, но със сигурност като беше на газ се плащаше повече.
 
От: Ползвате ли газ?

Благодаря на всички!
Забравих да спомена, че това е училищен проект, от който (поне моя екип) няма да има никаква финансова изгода!
Аз не ползвам газ. И не бих ползвал. Просто не ми харесва идеята, че при невнимание мога да взривя апартамента си :p А пък аз съм си доста разсеян :)
Отново благодаря на всички!
 

Горе