Получаване на пари от Етаргет, ако си по ДДС

go6o78

Member
Ако съм регистрирам по ДДС (заради адсенс), и трябва да получавам пари от Етаргет, регистрацията им е в ошфорна зона (Гилбрартар), как стоят нещата с ДДС -то. А и невиждам къде в панела им мога да си напиша ДДС номера.
Веднъж си писах с тях да ги питам за данните за фактурите, тогава ми отговориха че адреса им е в Гилбртар.
Та ако получавам примерно 100лв, от тях какво ще дължа 20% ддс и 15 % данък ли (става въпрос за фирма)
С хттполл ми обясниха, че ако съм по ддс ще ми превеждат вместо по 100 по 120лв, които 20лв е отидат за ддс то и си остават реално изкараните 100лв. Но с етаргет нещата дали са различни.
 
От: Получаване на пари от Етаргет, ако си по ДДС

Ето го един наплашен от HappySlacker, HappySlacker,като толкова не обичаш регистрациите по ДДС както се опитваш да ме убедиш, изкажи 1 път мнение, а не винаги да копираш глупости и да плашиш с глупави цитати.Ей го резултата, ся тоз трябва да плаща пари на държавата, адската глупост.
пс: Ако човека си има фирма, нещата стоят малко по-различно, тогава си връщам думите назад, но ако е регистриран по ДДС само заради глупостите и сплашванията на Симеон Дянков във форума...
 

Горе