Получаване на пари от ПейПал

drakano

New Member
Здравейте, знам че въпроса е разискван много пъти но искам да съм сигурен.
Акаунта ми в пейпал го имам от години и съм плащал много пъти с него, но за първи път продадох стока в ибей на стойност около 1800 паунда и имам драма с получаването на парите.
Доколкото четох тук трябва да се направи withdraw, само че пей пал ми казва че максимума е 500 евро или по-малко. Сметката ми в банката е вързана с Кредитна Карта Visa Electron и дебитна карта Маестро. Тоест една сметка две карти.
Колко в крайна сметка е лимита и как да си взема парите?
 
От: Получаване на пари от ПейПал

На няколко пъти няма ли да стане ?
 
От: Получаване на пари от ПейПал

То си пише в акаунта ти колко ти е лимита за теглене, пише че може и да го увеличиш но трябва да пращаш още документи за верификация като лична карта и доказателство за адрес. Кликаш на View Limits после на Lift Limits
 
От: Получаване на пари от ПейПал

Имаш право на ден 500$ на година 3000$ така че withdraw към визата 4 пъти и си готов!!
Аз пратих документи за премахване на лимита преди 10 дена нямам още отговор така че тегли всеки ден по 500 и ще се набуташ по 3 долара за всяко теглене!!

Не съм забелязал че за паунди говориш дано не са повече от 3000$....
 
От: От: Получаване на пари от ПейПал

Да това с личните документи го направих още в понеделник, но никой не ми отговаря. Пратих им сканирана лична карта.
1800GBP = 2 757$ - не би трябвало да е проблем. Интересно ми е ако продам нещо за над 3000$ какво става...
 
От: Получаване на пари от ПейПал

Точно и аз така направих но преди 10 дена и как да си сигурен че ще те одобрят?
Ако не си теглил нищо за 4 дена правиш 4 прехвърляния и до седмица ще си ги вземеш от картите 1800 лири са по малко от 3000 долара така че може да чакаш само ако не ти се набива по 2 евро за прехвърляне.....
 
От: Получаване на пари от ПейПал

Накрая така ще стане - но просто ме дразнят щото ми зеха таксата веднага а парите ми йок.
 
От: От: От: Получаване на пари от ПейПал

Да това с личните документи го направих още в понеделник, но никой не ми отговаря. Пратих им сканирана лична карта.
1800GBP = 2 757$ - не би трябвало да е проблем. Интересно ми е ако продам нещо за над 3000$ какво става...

Еми чакаш година да ти се нулира сметката, прехвърляш на приятел или роднина акаунт или си купуваш нещо-тези неща ми идват на ум М№
 

Горе