Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Доста добре стои последното, ама.. много Porsche има в него :|
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

За жалост и Contest Holder-a в 99designs след като се допитал до близки, почти всички на първото виждане казали, че прилича на Порше емблемата иии за това останах втори и не спечелих конкурса. Реално погледнато бях направил около 2-3 предложения, но все се въртях около този стил ии в крайна сметка това ми изигра лоша шега.

Ето ги и другите предложения:
wJ6I9Pp.png

gejU7mZ.png


Доста добре стои последното, ама.. много Porsche има в него :|
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Няква мотивация за всички ;>

yyOOxyu.png
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Добър вечер. От скоро пускам доста често дизайни в конкурсите на 99designs, ще кача няколко нови проекта тези дни. 'Дет се вика - stay tuned
Може да посетите страницата ми във фейсбук. Tам споделям проекти и други интересни неща свързани с графичния дизайн. Ако ви е интересно може да дадете един LIKE. ;>

Скоро възнамерявам да направя нова тема и да качвам ежедневно дизайни там. Тъй като завърших и имам повече време сега ще мога да се отдам на това мое хоби и да го превърна в работа.
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Buttercast е компания, която хоства подкастове. Екипа им бяха пуснали конкурс в 99designs. Бях един от финалистите, но не успях да спечеля конкурса.
Идеята на логото ми беше да съчетая музикален плейър, на който се слуша подкаста с разтапящо се масло. (butter - масло)

П.С. За седми път този месец съм финалист в някой от конкурсите в 99дизайнс, но за жалост не можах да спечеля нито един. Конкуренцията там е много голяма, особено за логата влизат по 25-40 дизайнера. Надявам се следващия месец да имам по голям успех.

Свободен съм за поръчки.

Vdudn26.png
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Браво за хубавата работа
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Последния ми дизайн за "escape room"

rAfzsnJ.png
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Лого за ресторант, в който предлагат предимно сандвичи. Интериора на ресторанта е луксозен и по стените са написани цитати на известни личности. На опаковките за сандвичите също има цитати и изглежда това е запазената марка на ресторанта. За това и вкарах кавички в логото. Логото трябваше да е луксозно и изчистено, цветовете тъмно кафяво и златисто.
Доста се чудих дали да не добавя някакъв сандвич или хамбургер, но реших да оставя изчистен вариант. След това добавих чертите отгоре и отдолу, които да "претискат" името наподобявайки сандвич.

wDrr3GL.png
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Добра работа, харесва ми :|
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Една концепция, която остана във въздуха. Хареса ми как стана, за това я споделям с вас. :>

PkBv6FN.png
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Една концепция на лого за магазин за сладки изкушения нарпавени с много любов. Надявам се да ви харесва!

8xbGwFl.png
 
От: Получавате дизайн на лого, плащате колкото прецените.

Последните ми проекти. Може да харесате страницата ми във фейсбук - там също споделям голяма част от проектите си. На този етап не поемам повече поръчки, защото смятам да си ъпдейтна компа. Ще довърша проектите, които съм поел и ще дам малко почивка. ;>

Ако имате въпроси към мен за бъдещи проекти, драскайте.

uONlm4G.png

uzJ76b0.png
 
Последно редактирано:

Горе