Получихте ли си чековете от AdSense?

От: Получихте ли си чековете от AdSense?

явно човека не е в БГ - скоро и тук ще стане, но първо ще има western union И след това банков път.

не в БГ съм си, бачках за разни фирми доста време в Германия и там имам сметка , са си бачкам за себе си :)

впрочем незнам какъв им е проблема и защо не допускат банково разплащане за България - за всички ще е по-добре
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Аз като съм в БГ, мога ли да имам сметка в uk и на нея да ми превеждат парите?
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Аз като съм в БГ, мога ли да имам сметка в uk и на нея да ми превеждат парите?
Не може, ако адресът ти е в България.
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

как така имаш 7 акаунта?

Coolice ти е отговорил ;)

мойте кинти идват по банков път за 2 дена след като излезе линка в акаунта, не можеш да ме убедиш че имаш 7 акаунта в адсенс и не си се замилсял/а за по алтернативни варианти на плащане :)

solay не искам да те убеждавам в нищо. Живея си в България и ползвам услугите които се предлагат тук и за тук :) А честно да ти кажа не съм чак толкова нервна и мога да чакам. Като се замислиш след като ми преведоха парите от първия чек отпреди 3 години оттогава насам всеки месец ги превеждат долу горе по едно и също време (между 3то и 10то число всеки месец в различните градове). Така че не виждам смисъл да сменям начините на плащане. Между другото до сега ми се е случвало само веднъж да преиздавам чек отново и то не по вина на пощите а беше скъсан пред пощенската кутия.

Поздрави!
ПС ( Вчера - 01.07 са превели пари от чековете във Варна и Видин. )
 

Горе