Получихте ли си чековете от AdSense?

От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Как да няма такси и как да са за сметка на Г като в банката ми одържаха при предаването на чека 14 и нещо и когато си взех парите към 8 и некви стотинки
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Тук говорим за превод през Western Union, не за банки и чекове. :)
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

На мен вече чека ми се осребрява, при ПИБ за 10 лева :) До 30 дена трябва да е готов
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

при мене за 12.50 лв.. но пък за максимум 3 седмици е готов;)Банката е - Раифаизен
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Да се похваля - днес ми доставиха първия чек от Google (с експресна доставка по DHL)
Най-после след толкова чакане и аз съм в групата на получилите :)
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Izida мисля че няма смисъл да плащаш 24$ допълнително за експресната доставка на чека, защото разликата е 4-7 дни. А така или иначе след като дадеш чека в банката - пак ще си чакаш от 30 до 45 дни. Всъщност - въпрос на избор! :)

Поздрави!
 
От: От: Получихте ли си чековете от AdSense?

izida мисля че няма смисъл да плащаш 24$ допълнително за експресната доставка на чека, защото разликата е 4-7 дни. А така или иначе след като дадеш чека в банката - пак ще си чакаш от 30 до 45 дни. Всъщност - въпрос на избор! :)

Поздрави!

има смисъл ако кинтите са да речеме над 500$ тогава не е толкова фатално ако са 100 си е жива форма на мазохизъм да платиш 25% за поща ... поне това е моето мнение
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

solay по груби сметки общото време за което парите са в сметката ти е минимум 37 дни (7дни за чека и 30 дни в банката) а средно е около 42-45 дни. На фона на този времеви интервал не мисля че 3-4 дни са от значение. Всъщност разсъждавам от моя гледна точка, защото имам 7 акаунта в адсенс - а това са 168$ загуба за 3-5 дни ( един що годе приличен колокейшън на месец ). Но дори и един акаунт да е - моето мнение е че пак не си заслужава.

Поздрави!
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Izida, Честито!!! Най-накрая дойде. И стандартната доставка е достатъчно бърза, но нашите пощи понякога се объркват. Пожелавам ти още много и по-големи/тлъсти чекове. Дано скоро да има Western Union за всички и да не чакаме по 45 дни да си получим парите.
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

След като трябваше даполуча първия си чек до 25 май и след това чаках повече от 1 месец и нищо не получих, нулирах чека, натрупах още малко и жертвах $24.
Аз съм доволна...
Всеки си прави преценка и в моя случай реших, че съм постъпила правилно.
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

как така имаш 7 акаунта?
 
От: От: Получихте ли си чековете от AdSense?

solay по груби сметки общото време за което парите са в сметката ти е минимум 37 дни (7дни за чека и 30 дни в банката) а средно е около 42-45 дни. На фона на този времеви интервал не мисля че 3-4 дни са от значение. Всъщност разсъждавам от моя гледна точка, защото имам 7 акаунта в адсенс - а това са 168$ загуба за 3-5 дни ( един що годе приличен колокейшън на месец ). Но дори и един акаунт да е - моето мнение е че пак не си заслужава.

Поздрави!

За това говоря :)
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Гугъл са ми пратили някакъв чек за 216 долара !??!? Плащането ми се обработва на 15-ти?! И тоя не е оня от преди, щото отдавна съм го дал за инкасиране

уат дъ фак е това? Ония за 29$ от преди още си ги пазя... идваха по никое време по никъф повод
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Абе ся видях..

Izida, защо днес си получила чек? Аве обърках се съвсем. 31-ви даже не е свършил.
От два месеца с Адсенс имам два чека, а тоя не трябваше ли след 15-ти да се обработи? В отчетите месеца не е свършил даже също.


...
едит:
аве е*ал съм го.. нося си ги в банката и тва е... да пращат когато искат
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

Абе ся видях..

Izida, защо днес си получила чек? Аве обърках се съвсем. 31-ви даже не е свършил.
От два месеца с Адсенс имам два чека, а тоя не трябваше ли след 15-ти да се обработи? В отчетите месеца не е свършил даже също.

Нямам представа, чакаках го до 5-то число!
 
От: От: Получихте ли си чековете от AdSense?

solay по груби сметки общото време за което парите са в сметката ти е минимум 37 дни (7дни за чека и 30 дни в банката) а средно е около 42-45 дни. На фона на този времеви интервал не мисля че 3-4 дни са от значение. Всъщност разсъждавам от моя гледна точка, защото имам 7 акаунта в адсенс - а това са 168$ загуба за 3-5 дни ( един що годе приличен колокейшън на месец ). Но дори и един акаунт да е - моето мнение е че пак не си заслужава.

Поздрави!

мойте кинти идват по банков път за 2 дена след като излезе линка в акаунта, не можеш да ме убедиш че имаш 7 акаунта в адсенс и не си се замилсял/а за по алтернативни варианти на плащане :)
 
От: Получихте ли си чековете от AdSense?

@solay какви са тея екстри по банков път да ти идват?
 

Горе