Помагайте да се класирам на 1 позиция..

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Както бяхме направили един експеримент когато се увеличи посещението от гугъл значи се вдига и позицията. Помогнете ми да се класирам на 1 позиция. Готов съм да отвърна със същото.. Без това раздела не е много активен, нека да си помогнем. Няма да отнеме повече от 2 минути.. Мога да отвърна със същото за момента.

Какво трябва да направите ?

Влезте в google.bg / com напишете дума за търсенете: Sportingbull или Sportingbet трябва да съм на 7 позиция за сега.

сайтът ми е sportingbet.link

Поседете 1-2 минути ( поиграйте си ) и това е.

Благодаря на всички които ще отговорят.
 
От мен имаш 7-8 минути, докато ти четох текстовете.
на мен ми дава, че си на 11 позиция.

Каква ти е идеята за Sportingbull демек Sportingbet след като нямат афилиейт програма?
На какво се надяваш?

Успех!
Няма значение, има ли търсене има други афилейт системи, нека запознаем старите играчи с новите букита. :D
 
само да си нямаш разправии със спортингбет като ти видят домейна
 
Ако ми платят мога да им го продам.

те ще ти го вземат без проблеми, дано ти да не плащаш загуби в тяхна полза, познавам двама които имаха подобни проблеми с бет365 и уинбет
 
познавам двама които имаха подобни проблеми
И аз имам един познат страшни проблеми с Уинбет. За малко да се стигне до съд. Бяха го погнали яко...
Ама всеки си преценява сам за себе си.
 
Тук си прав...
Спортингбет няма да смеят да кажат нищи, защото нямат лиценз.
Абе и аз така смятам, забранена от държавата компания какви права ще си търси? Че той няма достъп до основния им домейн.. Освен това нещо и те работят нелегално.. Макар че нови клиенти не се приемат, незнам дали старите не могат да залагат..
 
Това дали имат лиценз да оперират на пазара в България няма никакво отношение с бранда им.
 
Имаш посещение и разходка и от мен. При мен излиза на 6 позиция.
 
Пак ли бе човек, нали знаеш, че това е временно, защо се мъчиш по този начин?!?
 
  • Like
Реакции: sim5

Горе