Помагайте paypal

exP

Banned
когато си добавям карта ми изписва
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

помогнете картатами е от банка Дск Виса Електрон към нея има виртуална карта която я използвам за качване на пари в интернет в монейбуукерс и други сайтове пробвах и 2-те да добавя но това ми изписва как да си взема парите :(
 
Това се изписва когато ПП не могат да чарджат картата ти, и няма лев в нея....ако си сигурен че има, то тоя термин виртуална карта нещо ми е непознат, и не знам при ДСК какво е положението.....На мен при ПИБ, ЦКБ, Прокр, и Райфб като ми изпише така, значи трябва да сложа някой лев - имаи впредвид че ако имаш да речем 10 лева в сметката, дори и при положение че ПП тегли 1,5 долара, или евро, забравих, то банката ти блокира една известна сума в картата за да е активна - понякога 5-6-7-8-9-10 леба, долара или евро.....ако имаш онлайн банкиране виж дали имаш блок суми..
 
значи самата виса електрон ми е дебитна карта и изкарах виртуалната карта да мога да тегля и внясам пари в интернет предимно спортни сайтове с нея съм работил и в moneybookers значи трябва да имам известна сума в тази виртуална карта за да могат да ми я одобрят

п.п сега като е блокирана как да я оправя ?
 
Takа аз съм на същата банка ... когато се регисрирах за първи път към пеипъла пробвах с виртуалната :!: но си я блокирах заради грешно въведен ексапанд номера , докато разбера процедурата и те ми я блокирах след това добавих таза която не е виртуалната другата и нямаше проблем ... :)
Да не въвеждаш грешен код погледни го на саита на ДСК
:!: когато правиш процедурата трябда внимаваш
трябва да има в нея по не 10.00 бг. за по-сигурно
Тука в форума има доста по темата .
пробваи да го направиш бавно ...
платих си хостинга през нея имат и аффилате програма както виждаш
Успех
 
Здравейте

МИсля тези дни да си регна едно акаунтче и аз , но се чудя каква карта да си изкарам . Преди имах на DSK , жиртуална и е доста удобно защото можеш да си вкараш колкото да платиш някаква стока или услуга . Не е свързана с реалната сума в сметката. Но въпроса ми е Paypal има ли проблеми с такива карти? някой пробвал ли е?

Съжалявам ако вадя стара тема, но да не се пълни форума с еднообразни топици.

;)
 
За да не пускам нова тема смятам тук да попитам:
Къде да намеря Expanded Number на дебитна карта Visa Electron издадена от Първа Инвестиционна Банка
 
За да не пускам нова тема смятам тук да попитам:
Къде да намеря Expanded Number на дебитна карта Visa Electron издадена от Първа Инвестиционна Банка

След като си регнеш картата, иди след няколко дни в банката и поискай да ти дадат разпечатка от транзакцията.Срещу нея ще намериш и номера.
 
От: Помагайте paypal

Помощ; някои може ли да ми помогне?

My recent activity - Last 7 days (Nov 8, 2009-Nov 15, 2009)
What's this
Payment status glossary Date When an icon appears next to one of your transactions, it means there is more information available or a note attached. Move your cursor over the icon to learn more about the transaction. Type Name/Email Payment status Details Order status/Actions Gross
Nov 15, 2009 Payment To NeoBux Completed Details -$30.00 USD
Nov 14, 2009 Payment To NeoBux Completed Details -$25.00 USD
Nov 14, 2009 Payment To HyBux Completed Details -$25.00 USD
Nov 10, 2009 Refund To Two Nations Scripting and Hosting Completed Details -$0.15 US
 
От: От: Помагайте paypal

Помощ; някои може ли да ми помогне?

My recent activity - Last 7 days (Nov 8, 2009-Nov 15, 2009)
What's this
Payment status glossary Date When an icon appears next to one of your transactions, it means there is more information available or a note attached. Move your cursor over the icon to learn more about the transaction. Type Name/Email Payment status Details Order status/Actions Gross
Nov 15, 2009 Payment To NeoBux Completed Details -$30.00 USD
Nov 14, 2009 Payment To NeoBux Completed Details -$25.00 USD
Nov 14, 2009 Payment To HyBux Completed Details -$25.00 USD
Nov 10, 2009 Refund To Two Nations Scripting and Hosting Completed Details -$0.15 US
Как да ти помогнем???
Не мога да разбера...
 
От: Помагайте paypal

В PAYPAL ми показва това но не вземам пари а ми дърпа какво сам направил ???
 
От: Помагайте paypal

My recent activity - Last 7 days (Nov 8, 2009-Nov 15, 2009)
What's this
Payment status glossary Date When an icon appears next to one of your transactions, it means there is more information available or a note attached. Move your cursor over the icon to learn more about the transaction. Type Name/Email Payment status Details Order status/Actions Gross
Nov 15, 2009 Payment To NeoBux Completed Details -$30.00 USD
Nov 14, 2009 Payment To NeoBux Completed Details -$25.00 USD
Nov 14, 2009 Payment To HyBux Completed Details -$25.00 USD
Nov 10, 2009 Refund To Two Nations Scripting and Hosting Completed Details -$0.15 US
 
От: Помагайте paypal

Цъкаш ли в тези 2 бъкса ???
Може някой да ти е влязах в акаунта и да си е купил премиум и реферали...
 
От: Помагайте paypal

Към банкова сметка можеш да ги изтеглиш само ако си от Щатите.Виж вече към дебитна/кредитна карта вече е друг въпрос - от 2 до 5 работни дни.При мен лично идват за около седмица,ако ги пусна в понеделник в петък са при мен.Ей го на - все още си чакам парите пуснати тоя вторник :)

Относно проблема - ако не си купувал нищо прати им оплакване да ти reversnat транзакцията,съобщи за неоторизиран достъп.
 
От: Помагайте paypal

Към банкова сметка можеш да ги изтеглиш само ако си от Щатите.Виж вече към дебитна/кредитна карта вече е друг въпрос - от 2 до 5 работни дни.При мен лично идват за около седмица,ако ги пусна в понеделник в петък са при мен.Ей го на - все още си чакам парите пуснати тоя вторник :)

Относно проблема - ако не си купувал нищо прати им оплакване да ти reversnat транзакцията,съобщи за неоторизиран достъп.
Със дебитна карта съм, значи от 2 од 5 дни така ли?
 

Горе